1147
1226
عنوان

تو رو خدا راه حلی ب ذهنتون میاد بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 30 پست
نه اصلا مامانت نفهمه گفتم غیر مستقیم،مثلا بگو مامان زیادی لوس شده شماتحویلش میگیری یافکر کرده خییلی ...

الان یه سال ازدواج کردیم همش همینطوریه اصابمو خراب کرده تذکر دادم فرقی نکرد وقتی تو فکرش این چیزا میگذره من هزارم بگم بکش عقب فکرش خرابه دیگ کاریش میش کرد

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان یه سال ازدواج کردیم همش همینطوریه اصابمو خراب کرده تذکر دادم فرقی نکرد وقتی تو فکرش این چیزا می ...

اگه اینطوریه واقعا ومطمئنی بامامانت درمیون بزار،بفهمه باکی طرفه،درکل همسرتو دوست داری؟

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

اگه اینطوریه واقعا ومطمئنی بامامانت درمیون بزار،بفهمه باکی طرفه،درکل همسرتو دوست داری؟

اره زیاد ترس از دس دادنش دیونم میکنه یا اینک زندگیم بخطر بیفته یا اینک دوسم نداشته باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره زیاد ترس از دس دادنش دیونم میکنه یا اینک زندگیم بخطر بیفته یا اینک دوسم نداشته باش

پس حتما پیش مشاوره برو من اگه جای شمابودم مشاور مذهبی انتخاب میکردم وحتما خانم،بگردیه فردخوب وامین وصاحب علم پیداکن وباهاش صحبت کن،من خودم طلبه هستم اگه تهران هستید میتونم افراد خوبی رومعرفی کنم،انشاالله مشکلتون برطرف بشه

1156
پس حتما پیش مشاوره برو من اگه جای شمابودم مشاور مذهبی انتخاب میکردم وحتما خانم،بگردیه فردخوب وامین و ...

ن متاسفانه تهران نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن متاسفانه تهران نیستم

عزیزم هرشهری که هستید بروحوزه علمیه خانمها روپیداکن ،بامدیریتش مشکلتومطرح کن بگو میخوای کمک بگیری ازیه فردخبره وکارشناس حتما افرادی رودارن تابهتون مشاوره بدن،نوع پوشش مامانتون جلوی دامادچطوره؟چون جوون هم هستن

عزیزم هرشهری که هستید بروحوزه علمیه خانمها روپیداکن ،بامدیریتش مشکلتومطرح کن بگو میخوای کمک بگیری از ...

از وقتی با مامانمو کمو بیش صحبت کردم بیچاره جلوش شال میندازه رو سرش لباساش پوشیدس تقریبا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم هرشهری که هستید بروحوزه علمیه خانمها روپیداکن ،بامدیریتش مشکلتومطرح کن بگو میخوای کمک بگیری از ...

میگم خاطرم از مامانم جم اون فقط دنیاشه و مسجدو نمازش خطایی ندیدم ازش تا الان ک بیسو هفت سالمه منتها این ذهن مریض شوهرمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از وقتی با مامانمو کمو بیش صحبت کردم بیچاره جلوش شال میندازه رو سرش لباساش پوشیدس تقریبا

نه منظورم حجاب مونبود خدایی پس مادرت رعایت میکنه،آخه بهضیاشلوار جذب وبلوز کوتاه ویقه باز میپوشن چون داماد محرمه ولی باید حیا رعایت بشه،الهی که مشکلتون به خیر وآسان حل بشه،اگه تونستی ندر یاچله برای حل مشکلت بردار،امیدوارم به حق این ماه عزیز خداکمکت کنه وراه درست روجلوی پات بزاره

8
نه منظورم حجاب مونبود خدایی پس مادرت رعایت میکنه،آخه بهضیاشلوار جذب وبلوز کوتاه ویقه باز میپوشن چون ...

خیلی ممنون دوست عزیز اتشالا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40