1232
1247

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
1221
تاپیک قبلیمو باید ببینین مفصل نوشتم کسی درس جواب نداد

خوندم مشکلتونو اکه میتونی غیر مستقیم به مامانت بگو زیاد تحویلش نگیره،چندتا بهونه جور کن یه مدت کمتر باهم بری بیشتر تمهایی بروخونتون

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
بسم الله .اینم روش جدید تاپیک زدن .خب عزیزم اولین پست توضیح بده مایی که اومدیم کمکت کنیم مگه علم غیب ...

خخخ تاپیک قبلیم مراجعه کن لطفا

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوندم مشکلتونو اکه میتونی غیر مستقیم به مامانت بگو زیاد تحویلش نگیره،چندتا بهونه جور کن یه مدت کمتر ...

اخ میترسم مامانمم ناراحت بش از یه طرفم هر موقع باهاش سر سنگین صب تا شب تو سر من میکوبه ک مامان جونت اون یکی دومادش عشقش از من خوشش نمیاد ادم حسودیه خیلی گیری افتادیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

خدابا خودت رحم کن

من هیچ تجربه ای ندارم فقط میتونم بگم ی ندا ب مادرت بده ک سنگین تربرخورد کنه 

یکمم شوهرتوبترسون بگوچرا اونجوری کردی فلان وقت؟یامنظورت ازاین کارچی بود ؟

یکمم مستقیم وجدی نگاش کن با حالت اخم واینا بترسه شاید ادم شه

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
خدابا خودت رحم کن من هیچ تجربه ای ندارم فقط میتونم بگم ی ندا ب مادرت بده ک سنگین تربرخورد کنه  ...

از اینک نقطه ضعفمو بگیره دستش خوشال میش موقع هایی ک میخاد منو حرص بده بترش میکنه از یه طرفم نمیتونم بیخیالش بشم باید همین کارو بکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخ میترسم مامانمم ناراحت بش از یه طرفم هر موقع باهاش سر سنگین صب تا شب تو سر من میکوبه ک مامان جونت ...

وای خدایا چقدر تو کف توجه از مادرته من دارم دیوونه میشم خدایا نرسون روزی ک کسی اینارو تجربه کنه

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
از اینک نقطه ضعفمو بگیره دستش خوشال میش موقع هایی ک میخاد منو حرص بده بترش میکنه از یه طرفم نمیتونم ...

جمعش کن تا ی گندی نزده 

ای خدا 

اخ میترسم مامانمم ناراحت بش از یه طرفم هر موقع باهاش سر سنگین صب تا شب تو سر من میکوبه ک مامان جونت ...

نه اصلا مامانت نفهمه گفتم غیر مستقیم،مثلا بگو مامان زیادی لوس شده شماتحویلش میگیری یافکر کرده خییلی آدم مهمیه وخودشو دست بالامیگیره و....اگه همسرتم چیزی گفت بگو مامانم سرش دردمیکرد خسته بود،چند وقت همسرتو اینطوری زیرنظر داشته باش،انشاالله که حس شمااشتباهه

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
1220