2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من داد میزنم حتی گاهی میزنمش من خیلی بدم 😭😣 هر روز مییگم فردابهتر رفتار میکنم ولی نمیشه نمیتونم&n ...

نکن عزیزم ...بچه روش اثر میزاره گناه داره ...منم پسر خالم همینجوری افسرده شده اوایلش خیلی شیطون بود هی دعواش میکردن گفتن بیش فعاله بردن دکتر ولی فقط بخاطر درست تربیت و درست رفتار نکردن خودشون بود الان ۷ سالشه افسردگی گرفته 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
من داد میزنم حتی گاهی میزنمش من خیلی بدم 😭😣 هر روز مییگم فردابهتر رفتار میکنم ولی نمیشه نمیتونم&n ...

بیش فعالا خیلی مغز ادمو تو‌فشار میزارن دختر منم بیش فعاله

مهد نمیره؟

من میزنم 😓

آفرین خانوم با صداقت.نمیگم ای وای چرا میزنی گناه داره و فلان ....‌چون فهم دارم عصبی میشی.انشالله خدا کمکتون کنه و اینکارو ترک کنین💙💙💙

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
نکن عزیزم ...بچه روش اثر میزاره گناه داره ...منم پسر خالم همینجوری افسرده شده اوایلش خیلی شیطون بود ...

مثلا چطوری تربیت کنیم میشه چند تا مثال بزنی؟من هر کاری رو چند بار میگم وقتی انجام نمیده برای بار چندم با عصبانیت و داد میگم

آفرین خانوم با صداقت.نمیگم ای وای چرا میزنی گناه داره و فلان ....‌چون فهم دارم عصبی میشی.انشالله خدا ...

فدات شم ب خدا خیلی دلم میخاد خوب باشم ولی لجبازه مثلا دسشویی داره از درد به خودش میپیچه ولی حاضر نیس بره دسشویی ۴ سالشه

مثلا چطوری تربیت کنیم میشه چند تا مثال بزنی؟من هر کاری رو چند بار میگم وقتی انجام نمیده برای بار چند ...

چی بگم عزیزم من خودم روانشانس کودک نیستم که دقیق بدونم 

ولی میدونم داد زدن و با خشم حرف زدن درست نی شما اگه احساس خوبی به بچه خودت منتقل بکنی احساس اینکه مفیده .پسر  یا دختر خوبیه برای شما دوست داشتنیه اینجوری راحت تر بهتون گوش میده این چیزیه که خودم رو پسر خالم انجام داده بودم 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
بیش فعالا خیلی مغز ادمو تو‌فشار میزارن دختر منم بیش فعاله مهد نمیره؟

چرا میره امسال پیش بود ولی من باید رو خودم کار کنم 

بچه شما چند سالشه دااروهم میخوره؟

من بهش دارو نمیدم فقط موقع تدریس لوحه یا اموزش چیزی ریتالین میدم

فدات شم ب خدا خیلی دلم میخاد خوب باشم ولی لجبازه مثلا دسشویی داره از درد به خودش میپیچه ولی حاضر نیس ...

جایزه بزار یه مدت که عادت نگهداشتن از سرش بیافته

من دخترمو دو هفته ای به ذوق یه دونه اسمارتیز یا پاستیل یا استیکر بردم تا عادت نگهداشتن از سرش افتاد 

فدات شم ب خدا خیلی دلم میخاد خوب باشم ولی لجبازه مثلا دسشویی داره از درد به خودش میپیچه ولی حاضر نیس ...

اتفاقا امروز خواهر دوستم دختر ۶سالشو زد.انقد دسشوییشو نگه داشته بود که شلوارسو خیس کرده بود😐نمیری پیش مشاور؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2706