2733
2734
عنوان

بچه هاااا کاش این آرزوی خفنم محقق میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤔🤔 ... پس یه فکر برا رفع مشکلت بکن ... دیگرانو که نمیشه تغیر داد ... پس خودتو تغیر بده ... حرف و ن ...

نمیخوام برای دیگران خودمو تغییر بدم مثلا میگن آرایش کن دوست ندااااارم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
شیرازم

خوش به حالت ... من عاشق شیرازم ... 😍 خدا کنه دانشگاه شیراز قبول بشم

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
شیرازم

خوب شیراز هم کلاس آلمانی هست. ببین خوبی این کلاسا اینه که اکثریت قصد رفتن دارن. واسه همین اطلاعات کسب می کنی. به علاوه حتی اگه دانشگاه انگلیسی زبان هم تو آلمان بخوای بخونی باز آلمانی به کارت میاد. واگه  قصد خارج از ایران درس خوندن داری هرچی زبانت رو تو ایران تقویت کنی بهتره. درضمن برو فروم http://www.applyabroad.org/forum/ اطلاعات کسب کن ببین با شرایط تو رشته ات معدلت سطح زبانت  و... میتونی آلمان یا جای دیگه فاند بگیری یا نه. مهاجرت روحیه خاصی نمی خواد. مخصوصا اروپا که که راحت میتونی بری بیای. اگه فاند بگیری هم که دیگه هزینه خاصی نمیخواد. دوست نداشتی بمونی، مسترتو میگیری برمیگردی اینجا راحتتر کار پیدا میکنی.  

نمیخوام برای دیگران خودمو تغییر بدم مثلا میگن آرایش کن دوست ندااااارم

عزیزم نمیشه آموزشگاه خصوصی تدریس کنی؟

ماشالله ۲ تا زبان بلدی

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم
عزیزم نمیشه آموزشگاه خصوصی تدریس کنی؟ ماشالله ۲ تا زبان بلدی

نه 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738