2410
2553

سلام خانوما

من میخواستم زودتر بخورم ولی بهم گفتن که بچه رو بیشفعال میکنه..

الان دوباره وسوسه شدم که بخورم..ولی خب ماه خاص داره دیگه سرخود که نمیشه..

الانم میتونم بخورم یا دیر شده..

اگه نمیشه چیو جایگزین کنم براش؟برای باهوش شدن بچم؟

ماهی میخورم یکی دوبار در هفته..

پشیمونم که چرا زودتر نگرفتم😢

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هوش ارثی نیست؟؟

توفامیل ماکه ارثیه.

سمت فامیلا ما همه بلا استثناء باهوش وخلاقن.

ولی طرف مقایل انگار بدبختا مغز ندارن.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2456

خوب کاری کردی نخوردی اصلا ارزش نداره دردسر بشه برات ....فقط مویز یا کشمش بخور 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2714
سه ماه اول حسابی مغزیجات خوردم..میترسم کم کاری کرده باشم..بعدا پشیمون شم😆

سلام عزیزم. من تو دوران بارداری حتی یه ذره هم کندر نخوردم. اما هزار ماشالله پسرم بقدری باهوشه که حد نداره. الان ۴۶ روز بیشتر نداره ولی قشنگ به طرف صدا برمیگرده. با چشماش تا جایی که گردنش بچرخه دنبالت میکنه. اینو من فقط نمیگم چند روز پیش که بردمش دکتر اطفال دکتر گفت پسرت خیلی باهوشه. شما همون فولیک اسید و مرتب بخوره حله.

سلام عزیزم. من تو دوران بارداری حتی یه ذره هم کندر نخوردم. اما هزار ماشالله پسرم بقدری باهوشه که حد ...

من الان امگا3 و آهنو یه سری قرصای دیگه میخورم..که دکترم داده..ولی بهم بعد سه ماه گفت اسید فولیکو قطع کن..یعنی من ادامه بدم؟؟؟تغذیه تون چیا بوده به غیر از قرص؟؟؟اسید فولیکو شبا میخورید؟؟

من الان امگا3 و آهنو یه سری قرصای دیگه میخورم..که دکترم داده..ولی بهم بعد سه ماه گفت اسید فولیکو قطع ...

من قرص آهن ففول و اسید فولیک شب میخوردم تا ماه آخر. بعد ناهار یک روز مولتی ویتامین و یه روز امگا۳ میخوردم و صبح بعد صبحانه کلسیم. تغذیه هم آجیل کم و بیش خوردم و از همه مهمتر روغن زرد اصل گوسفندی. خیلی به نظرم تو استقامت پسرم تاثیر داشت خیلیییی. پسرم از تو دهه گردنشو ماشالله نگه میداشت. رو پاهاش نگهش داری قشنگ وایمسته بدون اینکه پاهاش تا بخوره.

روزی که میخاستم مرخص شم از بیمارستان دکتر اومد برای معاینه گوش پسرم. بعد پسرم گریه میکرد دکتر میخاست اینو چپه بزار رو تخت که آروم شه پسرم با دستاش مقاومت میکرد. خدا شاهده دکتره گفت من تابحال چندین ساله کارم با بچه تازه متولد شده است بچه ای به مقاومی بچت ندیدن.

من قرص آهن ففول و اسید فولیک شب میخوردم تا ماه آخر. بعد ناهار یک روز مولتی ویتامین و یه روز امگا۳ می ...

آها..خیلی خوبه..من دکترم گفت هفته ای دوبار امگا3 بخور..تایم نذاشتم واسه قرصام هروقت یادم بیاد میخورم..مثلا پریناتالو بعد ناهارم و غروبا..آهنم که شب..امگا 3 و همون ظهر تا غروب..یعنی بهتره کلسیمو صبحا بخورم؟؟پس زمان خوردن قرصامو برم تغییر بدم..

2706