2703
2553

سلام دوست جونام ختم124000صلوات داریم به نیت صدوبیست وچهارهزار پیامبرالهی هرکس برا حاجت خودش میتونه شرکت کنه فرصت خوبیه این ختم به تنهایی امکانش نیست سخته هرکی میخواد بسم الله هرتعداد خواستین عددشو بنویسین من جمع میکنم ان شاءالله همگی حاجت روا بشیم

من امروز روزه گرفتم‌بچم دو‌ماهشه شیر میدم بهش شیرم اصلا کم نیومد و خوب بود اما امشب بچم خیلی بی تابی میکنه به نظرتون از روزه گرفتنمه؟؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من امروز روزه گرفتم‌بچم دو‌ماهشه شیر میدم بهش شیرم اصلا کم نیومد و خوب بود اما امشب بچم خیلی بی تابی ...

من نمیدونم بی تابی بچت از روزه گرفتنه یا نه

ولی عزیزم چرا روزه گرفتی وقتی برات واجب نیستش؟

2714
من نمیدونم بی تابی بچت از روزه گرفتنه یا نه ولی عزیزم چرا روزه گرفتی وقتی برات واجب نیستش؟

چون‌ حس میکنم توانایش رو دارم که تقریبا زیاد اثر نداشت روم یکم بی حال بودم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اون بی حالی توی رفتارت با بچت تاثیر نداشت؟

خودمو خیلی کنترل کردم پسر بزرگم حرف میزد انگار به من فحش میداد بیچاره بچم😐

2706