2410
2553
عنوان

کیا اولین باری که hcg زدن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 23 پست
اخه من بدون دارو شاید سالی یه بار پری میشدم..برا همین یه کم ته دلم خالیه 😓

منم همینطورم، بدون آمپول سالی یه بار نهایتا دوبار

الهی و ربی من لی غیرک.... الهی رضا برضائک تسلیما لامرک لا معبود سواک
امروز زنگ زدم برا سنو نوبت بگیرم برای روزی داد که میشه ۱۱ پریودیم، اشکال تداره؟ یا حتما باید ۱۲ بشه؟ ...

نه عزیزم اشکال نداره.. فقط رفتی ب دکتر بگو یازدهممه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطورم، بدون آمپول سالی یه بار نهایتا دوبار

ایشالا با این امپوله جفتمون مامان میشیمممم 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2456
ان شالله    

منکه امیدوارررم خیلی..کاش خدا ناامیدمون نکنه 😓😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عهههههه 😍😍😍 مرسی خیلی امیدوار شدم خدا کنه خدا ناامیدم نکنه ب حق این ماه عزیز 😔 اگه یادم بودی دعا ...

ممنون گلم.حتما دعا میکنم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
منکه امیدوارررم خیلی..کاش خدا ناامیدمون نکنه 😓😍

من همیشه میگم خدایا هرچی صلاح من هست همون بسه، هرچند خیلی سخته تن دادن به اون چیزی که خدا صلاح میدونه وقتی مخالف با نظر ما باشه، ان شالله این ماه صلاح خدا مطابق خواسته ما باشه

من همیشه میگم خدایا هرچی صلاح من هست همون بسه، هرچند خیلی سخته تن دادن به اون چیزی که خدا صلاح میدون ...

اره حرفت خیلی قشنگ و درست بود..منم همیشه میگم خدایا هر وقت صلاحته..ولی خدام میدونه ما بنده هاش چقد کم صبریم 😓😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
اره حرفت خیلی قشنگ و درست بود..منم همیشه میگم خدایا هر وقت صلاحته..ولی خدام میدونه ما بنده هاش چقد ک ...

ان شالله این ماه هر دومون خوشحال میشیم