1147
1226

بیاید بهم امید بدید 😍😍

خداجووونم امیدوارم اینماه منو لایق مادر شدن بدونی .. و دو سال و سه ماه انتظارم به دوسال و چهارماه نررررسه 😍😍😍
من

پلی کیستیک بودی؟ فولیهات چند بودن روز چندم ؟ 😘😘 ببخشید انقد سوال کردما 😆

خداجووونم امیدوارم اینماه منو لایق مادر شدن بدونی .. و دو سال و سه ماه انتظارم به دوسال و چهارماه نررررسه 😍😍😍

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

پلی کیستیک بودی؟ فولیهات چند بودن روز چندم ؟ 😘😘 ببخشید انقد سوال کردما 😆

نه کیست نداشتم . نامنظمی شدید داشتم . دکتر دوفاستون و کلومیفن داد و گفت وسط سیکل  hcgبزن .

با یکبار اقدام و دوتا فولیکول ۱۷ و ۱۹ باردار شدم همون ماه

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
1156
نه کیست نداشتم . نامنظمی شدید داشتم . دکتر دوفاستون و کلومیفن داد و گفت وسط سیکل  hcgبزن . ...

عههه مرسی امیدوارم کردددی 😍😍😙 منم یه فولی بیست یه هفده ..کاش مامان بشم 😍

من بعد ۷سال زدم باردار شدم اونم دوقلو الان دوقلوهام شهریور ۵ساله میشن وپلی کیستیک هم هستم یه سال اقدام کردم دوباره طبیعی باردار شدم بدون هیچ دارویی 

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️
سلام منم الان نگاه کردم دیدم دکتر بهم hcgداده، کی زدید این آمپول رو؟ من چندوفت پیش دکتر این دارو رو ...

بله بعد پریودی شب رو۱۲ برید سونوکه ببینید فولیکولهاتون چنده بعد شبش بزنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️
1221
ممنونم عزیزم‌😘😘😘😘😘 با این آمپول درصد بارداری بالا میره؟

بله گلم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام منم الان نگاه کردم دیدم دکتر بهم hcgداده، کی زدید این آمپول رو؟ من چندوفت پیش دکتر این دارو رو ...

اره عزیزم باید سونو بشی اگه فولیکولات خوب یودن روز چهارده بزنی.روز دوازده برو سونو

من بعد ۷سال زدم باردار شدم اونم دوقلو الان دوقلوهام شهریور ۵ساله میشن وپلی کیستیک هم هستم یه سال اقد ...

عهههههه 😍😍😍 مرسی خیلی امیدوار شدم خدا کنه خدا ناامیدم نکنه ب حق این ماه عزیز 😔 اگه یادم بودی دعام کن.خدا بهت ببخشه بچه هاتو 😍

بله بعد پریودی شب رو۱۲ برید سونوکه ببینید فولیکولهاتون چنده بعد شبش بزنید 

اخه من بدون دارو شاید سالی یه بار پری میشدم..برا همین یه کم ته دلم خالیه 😓

اره عزیزم باید سونو بشی اگه فولیکولات خوب یودن روز چهارده بزنی.روز دوازده برو سونو

امروز زنگ زدم برا سنو نوبت بگیرم برای روزی داد که میشه ۱۱ پریودیم، اشکال تداره؟ یا حتما باید ۱۲ بشه؟ استرس گرفتم نکنه فولیکول نداشته باشم🤦‍♀️

1167
امروز زنگ زدم برا سنو نوبت بگیرم برای روزی داد که میشه ۱۱ پریودیم، اشکال تداره؟ یا حتما باید ۱۲ بشه؟ ...

نه عزیزم اشکال نداره.. فقط رفتی ب دکتر بگو یازدهممه

منم همینطورم، بدون آمپول سالی یه بار نهایتا دوبار

ایشالا با این امپوله جفتمون مامان میشیمممم 😍😍

ان شالله    

منکه امیدوارررم خیلی..کاش خدا ناامیدمون نکنه 😓😍

1220