2410
2553
ست خارجی خوب حدود ۱۰ ،۱۲ میلیون میشه.صندلی ماشین خوب ۳ ۴ تومن،تخت و کمد حدود ۴ ۵ تومن.صندلی غذا،تخت ...

عزیزم بابام بهم گفت ده تومنشویه نیم ست بگیر برای خودت بعد بهش گفتم عزیز دلم بیه سر خیابون بهار بزن قیمتای جدیدو ببین😂رو حساب هفت ماه پیش که قیمتارو میدونست سی تومن داده عزیزم در ضمن تختو کمد معمولی رفتم قیمت کردم کمتر از پونزده تومن نبود قیمتا تو این سه ماه بالا رفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ممنونم خیلی خوشگله برم بهار ببینمش ازنزدیک قیمت نداری

قیمت تو لینک زیر عکس هست

حالا نمیدونم مغازه ها چقدره ولی تو این سایت زده 5600 که مناسبه نسبت به مارک های خارجی

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
رفتم دیدم عزیزم.  خوشم اومد از مدل کالسکش قیمت ستش هم مناسب بود بنظرم.  اما خب نمیدونم ...

نه از کیفیتش خبر ندارم

ولی مطمئنا کیفیت بدی نداره و جوابگوی دو سه سال کار کردن هست

من اگه باردار بودم حتما از این میگرفتم خیلی خوشم اومده...فعلا عکساشو سیو کردم برا بعدنا البته قصد بارداری هم ندارم حالا حالاها

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2456
دلیجان خودمون رو بگیر خلاص 😁😁😁😁😁

نه عزیزم آدم پول بیشتر بده ولی براش خوب کار کنه حالا فک کنم یه پانزده دیگه بگیرم بذارم روش چون نمیشه با این پول خوب خرید کرد

2714
عزیزم ممنون که گفتی امروز میرم بهار میبینم اینایی که گفتی

اره ببین مکسی کوزی مدل پرایا سر بچه خیلی عالی توش فیکس میشه راحت بخوابه گردنش نمیافته

ما تا حالا پنج تا صندلی ماشین خریدیم برای بچه ها از همه ش بهتر مسی کوزی بود 

پگ پرگو پولشو نداشتیم 😁

نه عزیزم آدم پول بیشتر بده ولی براش خوب کار کنه حالا فک کنم یه پانزده دیگه بگیرم بذارم روش چون نمیشه ...

باهات شوخی کردم عزیز دلم...استيکر های خنده رو ندیدی؟ ...قدری ظرفیت شوخی خواهشا ...ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی گلم

باهات شوخی کردم عزیز دلم...استيکر های خنده رو ندیدی؟ ...قدری ظرفیت شوخی خواهشا ...ان شاءالله به سلام ...

میدونم عشقم به خدا ناراحت نشدم نمیدونم چرا تو تاپیکا اینجوری برداشت میشه خندم گرفت از حرفت فقط یادم رفت استیکر خنده بذارم زود ارسال کردم

اره ببین مکسی کوزی مدل پرایا سر بچه خیلی عالی توش فیکس میشه راحت بخوابه گردنش نمیافته ما تا حالا پن ...

عزیزم به حساب سرانگشتی بگم لطفا ببین میتونم با دوازده تومن کالسکه وصندلی ماشین و کریرشو بخرم 

2706