2410
2553

گراکو یا مکس کوزی چیه شما کدوم مارک خارجی رو پیشنهاد میکنید که اولا هم خیلی شیک باشه هم راحتو بادوام وسبک که بچه تا پنج سالم توش بشینه بخصوص صندلی ماشین

من از این خوشم میاد مارک ب ب آنجلو

https://sismonirozhan.com/product/سرویس-کالسکه-برند-بی-بی-انجلو/

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
خوشگله    

مشکی طلاییش خیلی شیکه تو پست بعدیم عکسشو گذاشتم

2714
مشکی طلاییش خیلی شیکه تو پست بعدیم عکسشو گذاشتم

رفتم دیدم عزیزم. 

خوشم اومد از مدل کالسکش

قیمت ستش هم مناسب بود بنظرم. 

اما خب نمیدونم از نظر کیفیت چطوره

شما میدونی؟؟ 

اللهم صل علی محمد وآل محمد
ولی خیلی برندای دیگه ام هست چقد میخوای هزینه کنی؟

عزیزم الان  بابام بهم سی تومن داده به نظرت تو این گرونی میتونم ست کالسکه مو خارجی بخرم اصلا با سی تومن میشه سیسمونی خرید

عزیزم الان  بابام بهم سی تومن داده به نظرت تو این گرونی میتونم ست کالسکه مو خارجی بخرم اصلا با ...

ست خارجی خوب حدود ۱۰ ،۱۲ میلیون میشه.صندلی ماشین خوب ۳ ۴ تومن،تخت و کمد حدود ۴ ۵ تومن.صندلی غذا،تخت کنار مادر،لباس،مواد شوینده، اسباب بازی و ... همه اینا احتمالا بیشتر از ۳۰ بشه.به نظرم چیزایی که مدت طولانی باید استفاده بشه برند بگیر.بقیه رو زیاد خوب هم نبود مهم نیست.کریر خودش صندلی ماشین میشه معمولا.میتونی صندلی ماشین رو به عنوان کادوتولد یک سالگیش از خانواده ها پول بگیری بخری.خیلی خرید داری و همه خیلی گرونه زیاد دنبال مارک نباش. 

2706