2703
2553
عنوان

👄فیلم بینا بیان 👄

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 69 پست
من راسش خ اهل ترسناک بودم و غمگین  ولی پدربزرگم فوت شدن خلقم و مودم اومده پایین اینجوری بدتر م ...

کمدی سری کامل هنگ اور رو ببین از بهترین کمدی هاست که دیدم

و بریجیت جونز که اینم سه قسمت داره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مغزهای کوچک زنگ زده امشب دیدن فوق‌العاده پشیمون نمیشی بعد دیدن نظرتو بهم بگو

ژانر عجیبیه! من نتونستم تحمل کنم‌. اون قسمت خواهره... از جلو تی وی پا شدم.

از سینمای ایران بعید بود یه همچین فیلم خفنی

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2720
حیف من ک انقدر منتظرش نشستم بیاد بیرون😅

ببینید پست قبلی هم توضیح دادم راهبه قسمت پنجم اینسیدویس یا همون مزاحم هستش وهار قسمت قبلی کرفت و مورد توجه بود کارکردان جو گرفت اومد کلا سبکش رو عوض کرد و کلا بازیگرارو هم عوض کرد به خاطر همین زیاد جالب از اب درنیومد هرکسی تو سبکش تخصص داره این خارج ازدسبکش ساخت که نگرفت

ژانر عجیبیه! من نتونستم تحمل کنم‌. اون قسمت خواهره... از جلو تی وی پا شدم. از سینمای ایران بعید بود ...

اقا اگ‌اعصاب خورد کنه نبینم من همینجوری اعصابم خورد هس😅

من راسش خ اهل ترسناک بودم و غمگین  ولی پدربزرگم فوت شدن خلقم و مودم اومده پایین اینجوری بدتر م ...

اکنون مرا میبینی رو دیدی؟

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2714
سریاله ینی ؟ 

نه فیلم سینمایی هستن ولی 1-2-3 دارن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
نه  سینماییه ؟ کمدیه ؟

خیلی خیلی قشنگه. ۱ و ۲ داره. بار دوم دیدنش رو هم توصیه میکنم. باید با دقت فیلمو ببینی. فوق العاده است

2706