2726
عنوان

👄فیلم بینا بیان 👄

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 69 پست
از روح بهتره من فیلمایی ک روح و ایناست میبینم خیلی اشفته میشم تا مدت ها خیلی خیلی میترسم

البته این سبکی که میگی روح و اینا هم کم ساخته میشن نمپنه خوبشون ماما بود و کینه و احضار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
راهبه چرت بود من عاشق فیلم ترسناکی ام ک روح و اینا نباشه  ادم باشه مثل اره مثلا یا این فیلمه ک ...

فیلم دختر همسایه2007   و شهدا 2008(فرانسویه) رو ببین تو ژانر اسلشر من این دوتا رو دوست دارم سری هاستل هم خوبه البته

دختر همسایه 2004 کمدیه ها اون نه مال 2007 ترسناک شکنجه ای هست

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
احضار خ خوب بود مخصوصا دومیش

من سری فیلم های اینسیدیوس رو بیشتر از احضار دوست داشتم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
فیلم دختر همسایه2007   و شهدا 2008(فرانسویه) رو ببین تو ژانر اسلشر من این دوتا رو دوست دارم سری ...

من راسش خ اهل ترسناک بودم و غمگین 

ولی پدربزرگم فوت شدن خلقم و مودم اومده پایین اینجوری بدتر میشه روحیم بخاطر همین گفتم کمدی 

ممنونم ازتون💋

دقیقا داستانش بیخود بود

داستانش تکراری شده وگرنه تحلیل گرای این سبک کلی واسه این فیلم نقد کردن و تخلیل دادن حتی بیشتر از ماما تحلیل شده و نقد. ولی در کل اثر متوسطی بود فروش زیادیم نداشت 

اره اونم واقعا محشر بود اسمشو الا یادم‌نمیومد 

اینسیدیوس یا همون مزاحم چهارتا هستن که نقش اولشون اون زن پیره هستش که راهبه قسمت پنج همون فیلمه و به کارکردانی همون شخص ولی خو بازیگراش به کل عوض شدن

2706