2737
2734
عنوان

👄فیلم بینا بیان 👄

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 69 پست
والا من سبکم فقط همونه هرقد میکنم نمیتونم چیز دیگه ببینم و مشکل هم اینحاست که ۲۰۱۸ اصلا ترسناک خوب ن ...

راهبه چرت بود من عاشق فیلم ترسناکی ام ک روح و اینا نباشه 

ادم باشه مثل اره مثلا یا این فیلمه ک با نامزدش میرن خانوادگی پیکنیک تمام خانوادش و واسه ارث و میراث کشت و.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهبه چرت بود من عاشق فیلم ترسناکی ام ک روح و اینا نباشه  ادم باشه مثل اره مثلا یا این فیلمه ک ...

وای ن من اصا از اون سبکا خوشم نمیاد 

با فیلمایی مث انابل کانجورینگ و فیلمایی ک با روحه بیشتر حال میکنم 

اره که بیشتر کثیف کاری بود و خون 

2731
2738
راهبه چرت بود من عاشق فیلم ترسناکی ام ک روح و اینا نباشه  ادم باشه مثل اره مثلا یا این فیلمه ک ...

خوب ژانر وحشت خودش به چن دسته تقسیم میشه دلهره ترس ماوراعه وحشت هرکدوم سبک خاصی هستن مثل داستانهای هالوین این سبکی که شما میگین سرامدشون مسیر اشتباه هستش و تپه ها چشم دارن 

وای ن من اصا از اون سبکا خوشم نمیاد  با فیلمایی مث انابل کانجورینگ و فیلمایی ک با روحه بیشتر ح ...

اخه میدونی من فیلمایی ک روح توشه بیشتر میترسم واسه همین دوس ندارم تا مدت ها ذهنم درگیره حتی شبا دسشویی ام میترسم برم 

اره  راهبم مزخرف بود نسبت به کانجورینگ‌ضعیف تر بود

دقیقا

داستانش بیخود بود

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         

هرچقد فکر میکنم اکثر فیلم های عاشقانه قشنگ غمگینه

اینا پایان خوش داره:

غرور و تعصب2005

درباره زمان

روزگار آدلین

شکل آب

جان عزیز

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
خوب ژانر وحشت خودش به چن دسته تقسیم میشه دلهره ترس ماوراعه وحشت هرکدوم سبک خاصی هستن مثل داستانهای ه ...

از روح بهتره من فیلمایی ک روح و ایناست میبینم خیلی اشفته میشم تا مدت ها خیلی خیلی میترسم

وای ن من اصا از اون سبکا خوشم نمیاد  با فیلمایی مث انابل کانجورینگ و فیلمایی ک با روحه بیشتر ح ...

منم با خون اصلاااا حال نمی کنم!😖😅

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         
2706