2726
عنوان

زوج های نابارور

257 بازدید | 6 پست

✅ ارائه #خدمات_رایگان به زوج های نابارور

🔷 مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر #ابن_سینا که از مراکز پیشرفته ارائه کننده همه خدمات درمان ناباروری و سقط مکرر در کشور است، همزمان با #روز_ملی_جمعیت از ۲۸ اردیبهشت تا ۲ خرداد بخشی از خدمات خود را به صورت رایگان به #زوج‌های_نابارور ارائه می‌کند.

👈 طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، زوج‌های ناباروری که تمایل به دریافت خدمات رایگان دارند می‌توانند با شماره ۲۳۵۱۹ داخلی ۳۱۱ واحد روابط عمومی، تماس بگیرند.

🏨 مرکز درمان ناباروری ابن سینا در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان یخچال، پلاک ۹۷ واقع است.

#فرزندآوری

کانال«دوتا کافی نیست»

@dotakafinist1

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻

🌹عزیزان دعوتید🌹

دیگه وقتشه

از خودشون بخواین👇https://alkafeel.net/live/index.php?live=41&lang=pr

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

ممنون استارتر عزیز

اجرتون باخدا

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🌹دعوتید به تاپیک پروفایلم🌹

التماس دعا

این دوروزه میخواست آی وی اف کنه یا آی یو آی !!!!بابا بی خیال .ما ها دیگه آب از سرمون گذشته ...چند تا ...

عزیزم دعا میکنم بحق امشب ان شاالله سال بعد ی نی نی توبغلت باشه همین موقع🌸

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻