2410
2553
عنوان

حاملگی پوچ

996 بازدید | 46 پست

سلام دوستای خوبم توروخدا کمک کنید از استرس نمیتونم بخوابم من فردا پنج هفتم تموم میشه اما علامی ندارم تا تا هفته پیش داشتمااااا زیرشکمم تیر میکشید تکرر ادرار داشتم  ولی الان هیچی فقط میخورم....میگم نکنه حاملگی پوچ باشه و اینکه روز پنج تاخیری پریودم رفتم بتا ۴۴۹ بود به نطرتون احتمال حاملگی پوچ داره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من با اینکه هر ۴۸ساعت بتا میدادم و بتام دوبل میشد ولی یهو تمام علایم و تکرر ادرار و همممممهههه چیم از بین رفت و خونریزی کردم و ...بعد یک ماهم بتام اومد زیر پنج

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
2714

دوره های پریت چندروزه بود؟بتات ک خوبه من ۳۰ قاعدگی رفتم از بتام ۴۶۰ بود

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
من با اینکه هر ۴۸ساعت بتا میدادم و بتام دوبل میشد ولی یهو تمام علایم و تکرر ادرار و همممممهههه چیم ا ...

برا من تکرر ادرارم یخورده هست فقط دیگه زیر شکمم تیر نمیکشه

برا من تکرر ادرارم یخورده هست فقط دیگه زیر شکمم تیر نمیکشه

شما میری بتا میدی زده ۴۰۰ میری سونو بعد سونو چهل و هست ساعت میگذره میرین بتا میدین که دوبرابر شده یا نه 

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
دوره های پریت چندروزه بود؟بتات ک خوبه من ۳۰ قاعدگی رفتم از بتام ۴۶۰ بود

۲۶ روزه هستم باید ۱۸این ماه پری میشدم ۲۱ رفتم بتا گفت بالای ۵۰فرداش رفتم تیتر بتا گفت ۴۴۹

2706