1147
1226
عنوان

حاملگی پوچ

220 بازدید | 46 پست

سلام دوستای خوبم توروخدا کمک کنید از استرس نمیتونم بخوابم من فردا پنج هفتم تموم میشه اما علامی ندارم تا تا هفته پیش داشتمااااا زیرشکمم تیر میکشید تکرر ادرار داشتم  ولی الان هیچی فقط میخورم....میگم نکنه حاملگی پوچ باشه و اینکه روز پنج تاخیری پریودم رفتم بتا ۴۴۹ بود به نطرتون احتمال حاملگی پوچ داره؟؟؟

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

من با اینکه هر ۴۸ساعت بتا میدادم و بتام دوبل میشد ولی یهو تمام علایم و تکرر ادرار و همممممهههه چیم از بین رفت و خونریزی کردم و ...بعد یک ماهم بتام اومد زیر پنج

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖

طبیعیه منم حساسیت سینه هام ازبین رفته بود از هفته دیه تهوعت شروع میشه ک خودش نشونه زنده بودن جنینه😊واس اطمینان بیشتر برو دکتر ان شالله ک چیزی نیس بد ب دلت راه نده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
14مهر من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود... نی نی کوچولوم تو هفته5 سقط شد 😞ولی خدا جونم دوباره منو لایق مادر شدن دونست و دی ماه دوباره یه بچه خوشگل آورد تو دلم❤️ولی هماتوم... 😞💔لطفا یه صلوات واسه اینکه  نی نی کوچولوم سالم بیاد بغلم بفرسین🙏🐼🌈

دوره های پریت چندروزه بود؟بتات ک خوبه من ۳۰ قاعدگی رفتم از بتام ۴۶۰ بود

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت نی نیم معلوم نیس🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبان فهمیدم که شدی یه تیکه از وجودم👼
8
من با اینکه هر ۴۸ساعت بتا میدادم و بتام دوبل میشد ولی یهو تمام علایم و تکرر ادرار و همممممهههه چیم ا ...

برا من تکرر ادرارم یخورده هست فقط دیگه زیر شکمم تیر نمیکشه

برا من تکرر ادرارم یخورده هست فقط دیگه زیر شکمم تیر نمیکشه

شما میری بتا میدی زده ۴۰۰ میری سونو بعد سونو چهل و هست ساعت میگذره میرین بتا میدین که دوبرابر شده یا نه 

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
دوره های پریت چندروزه بود؟بتات ک خوبه من ۳۰ قاعدگی رفتم از بتام ۴۶۰ بود

۲۶ روزه هستم باید ۱۸این ماه پری میشدم ۲۱ رفتم بتا گفت بالای ۵۰فرداش رفتم تیتر بتا گفت ۴۴۹

1167
شما میری بتا میدی زده ۴۰۰ میری سونو بعد سونو چهل و هست ساعت میگذره میرین بتا میدین که دوبرابر شده یا ...

گفتم دیگه نرم استرس بهم وارد نشه بزارم سه هفته دیگه 

۲۶ روزه هستم باید ۱۸این ماه پری میشدم ۲۱ رفتم بتا گفت بالای ۵۰فرداش رفتم تیتر بتا گفت ۴۴۹

عزیزم بتات خوبه . نگران نباش . فقط الان تحت نظر دکتر هستی یانه اگه هستی دکترت باید برای بررسی جنین سونو میکرده

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت نی نیم معلوم نیس🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبان فهمیدم که شدی یه تیکه از وجودم👼

عزیزم برا تشخیص بارداری پوچ هنوز زوده اگه تا 8 هفته جنین تشکیل نشه اونوقت ممکنه بارداری پوچ باشه. من یه بارداری پوچ داشتم تا هفته 9 صب کردم ولی تشکیل نشد. علائم هم از 7 هفتگی قطع شد 

1220