2703
2553
واااای آرامش از دستت عصبانیم دختر 😡 همش تاپیکاتو نصفه نیمه میزاری 😥

بخدا اینقدر این چندوقته درگیرم...از شدت استرس وخستگی و کار خوابم نمیبره..اصلا ذهنم قفل کرده....اینجا هم نمی تونم بیام هرجا میرم بابت تاپیکای نصفمم از دستم عصبانین🤣🤣😋😋..قربونت برم اولین فرصت تموم می کنم و خبرت می کنم

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یکی از فامیلای خیلی نزدیک من خیلی وضع مالیش خوبه  یک سری باهم رفته بودیم بانک برای گرفتن ی وام ...

منم خیلی به این مسائل فکر میکنم ، کاش میتونستم همچین کاری رو بکنم 😥

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
یکی از فامیلای خیلی نزدیک من خیلی وضع مالیش خوبه  یک سری باهم رفته بودیم بانک برای گرفتن ی وام ...

یعنی اینکه یک میلیارد رو میداد من _من میزاشتم بانک خصوصی سمرده یکساله قطعا سودش ۲۰ تومن میشد و از اون طرفم قسط وام یک میلیاردی نمیتونه بیشتر از ماهی ۲۰ میلیون باشه که 

میتونه؟؟؟!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
بانک دولتی که بدترن با پولت دولت کیف میکنه سودش ۹ درصده 

اووووف چه بد 😥

ولی خوب دولتی خیالت از پولت راحت تره

2714
منم خیلی به این مسائل فکر میکنم ، کاش میتونستم همچین کاری رو بکنم 😥

اینی ک من میگم خیییلی وضع مالیش خوبه

ببین خدا میدونه چند میلیارد توی حسابش هست که فقط میتونه روی اون حساب کلانش ۱ میلیارد وام بگیره از بانک

تازه بانک دولتی هم هست اگا خصوصی بود که به از این بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
من شغل فعلیم معامله گر بورس هستم. قبلا مغازه های مختلفی داشتیم اکثر فامیلها و آشناهام بازاری ...

اقای جوانمرد واسه یه دختر ۲۱ ساله واسه کسب و کار چه پیشنهادی دارید ؟

اینی ک من میگم خیییلی وضع مالیش خوبه ببین خدا میدونه چند میلیارد توی حسابش هست که فقط میتونه روی او ...

خوشبحالش ، شغلش چیه ؟

من شغل فعلیم معامله گر بورس هستم. قبلا مغازه های مختلفی داشتیم اکثر فامیلها و آشناهام بازاری ...

چه خوب😊خوشمان آمدبرادر،،،انشالله همیشه موفق باشید🌹🌹🌹

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اووووف چه بد 😥 ولی خوب دولتی خیالت از پولت راحت تره

نباشه خواهر ۶ ماه بزار یه بانک بعد بازم عوض کن بزار یه بانک دیگه ولی من بانک شهرو تضمین میکنم 

بعد یعنی واقعا دارررری ۱ میلیار 

یعنی اینکه یک میلیارد رو میداد من _من میزاشتم بانک خصوصی سمرده یکساله قطعا سودش ۲۰ تومن میشد و از او ...

فکرنکنم بیشتر باشه ، چقدر افکارت شبیه منه 😊

2706