2726

نصفه شبی سوال ریاضی میپرسی😥

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نصفه شبی سوال ریاضی میپرسی😥

واااای آرامش از دستت عصبانیم دختر 😡 همش تاپیکاتو نصفه نیمه میزاری 😥

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
شما ۱میلیارد بده ب من باهاش کار میکنم ماعی ۲۰ بهت میدم

اولا من که این پول رو ندارم 😢

نمیدونی بانک چقدر سود میده با یه میلیارد ؟

سلام 1 تا 1/5 میلیارد تومن

ببخشیدشماشغلتون چیه همیشه میبینم اینجورسوال هاروازشما میپرسن خانما،،،یااینکه طلابخرن یانه یاسرمایه گزاری رو پولی چیزی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اگه بانک شهر  بزاری ۲۰ درصد سود میده البته فعلا یک میلیار ۲۰ میلیون

مرسی ، بانک های دولتی و معتبر تر رو نمیدونی ؟

یکی از فامیلای خیلی نزدیک من خیلی وضع مالیش خوبه 

یک سری باهم رفته بودیم بانک برای گرفتن ی وام ناچیز برگشت به طرفم گفت حساب بانکیت عالیه میتونی رو این حسابت یک میلیارد وام بگیری از بانک

همش با خودم میگم چی میشد یک میلیارد رو میگرفت میداد بمن_من ماهی ۲۰ تومن سودشو میدادم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
2706