1232
1226

نصفه شبی سوال ریاضی میپرسی😥

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

سلام

1 تا 1/5 میلیارد تومن

تا اطلاع ثانوی جواب پستای اقتصادی ( راجع به ارز،طلا،مسکن،خودرو،بورس و...) نمیدم بنا به دلایلی که فعلا نمیگم.پس نه به اسمم تاپیک بزنید نه منو برای سوال اقتصادی منشن یا ریپلای کنید.سعی کنید برای برنامه ریزی و مدیریت مالی و اقتصادیتون از دور و اطرافیان و آشنایان و اهل تجربه و ریش سفید مشورت بگیرید نه از کسی که در نی نی سایت پلاسه و نه از نزدیک دیدینش و نه میشناسینش.جوانمرد نه طلافروشی داره نه صرافی نه نمایشگاه ماشین نه بنگاه املاک و نه اینکه دانشکده اقتصاد رفته.پس خودم رو فاقد صلاحیت مشورت میدونم.اگه دیدید کسی به اسمم تاپیک زد و سوال اقتصادی داشت گزارش بزنید و در گزارش بنویسید درخواست راهنمایی و مشورت از کسی که فاقد صلاحیت لازم برای مشاوره اقتصادی هست.جوانمرد جز یه معامله گر سهام در بورس کسی نیست.در مورد بورس هم کمکی از دستم بر نمیاد.بورس بازار بسیار پرریسک و بی رحمی هست و هر کی سرمایشو میاره تو بورس باید پیه همه چی رو به تنش بماله و انتظار کمک از کسی نداشته باشه.خودش وقت بذاره و مطالعه و تفکر کنه ببینه چه سهمی رو کی بخره کی بفروشه تا سود کنه و دنبال لقمه آماده از کسی نباشه.بورس جای افرادی هست که سواد اقتصادی و سیاسی بالایی دارن و اکثر اوقات در حال مطالعه و تفکر هستن و دانششون رو افزایش میدن.بورس جای کسانیه که دل شیر یا ببر در وجودشون هست.بورس مگه بچه بازیه هر کسی بیاد سود کنه بره؟!!!!!به جای اینکه وقت و فکرتون رو بذارید که چی بگید یا چگونه رفتار کنید تا جاری،باجناق،خواهرشوهر،خواهرزن،مادرشوهر،مادرزن و... رو بچزونید وقت و تفکرتون رو بذارید که چی و کی بخرید و بفروشید تا سود کنید  مطمئنا با موفقیت و پیشرفتتون چشماشون بیشتر از حدقه در میاد  گفتم اتمام حجت کنم که کاربران گرامی دیگه در هیچ تاپیکی تا اطلاع ثانوی جواب پستا و سوالات اقتصادی رو نمیدم پس هیچ انتظار و توقعی از من نداشته باشید

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
1221

یکی از فامیلای خیلی نزدیک من خیلی وضع مالیش خوبه 

یک سری باهم رفته بودیم بانک برای گرفتن ی وام ناچیز برگشت به طرفم گفت حساب بانکیت عالیه میتونی رو این حسابت یک میلیارد وام بگیری از بانک

همش با خودم میگم چی میشد یک میلیارد رو میگرفت میداد بمن_من ماهی ۲۰ تومن سودشو میدادم 

صــــــادق تـــر از هــــــدایت
1167
واااای آرامش از دستت عصبانیم دختر 😡 همش تاپیکاتو نصفه نیمه میزاری 😥

بخدا اینقدر این چندوقته درگیرم...از شدت استرس وخستگی و کار خوابم نمیبره..اصلا ذهنم قفل کرده....اینجا هم نمی تونم بیام هرجا میرم بابت تاپیکای نصفمم از دستم عصبانین🤣🤣😋😋..قربونت برم اولین فرصت تموم می کنم و خبرت می کنم

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
1241