1232
1226
عنوان

دلــــــــــم بدجـــــور شـکست

314 بازدید | 13 پست

" قــــــــــلبم "

خصـــوصی ترین

جـــای دنیـــاے دلتنگـــــی هایم بـــــود...

تا اینکـــــه ...

" تــــــــــو "

ســــرزده به خـــانه ے دلــــــــــم آمـــــدی ..

رسـم مـهمان نــوازے

شد بـلاے جانم

مصی نتوانســت به آمـدنت "نـــــه" بگوید

با بـــودنت خـــو گرفت ...

حســـابی که وابسته ات شد ،

یـــادت افـــــتاد کـــــه ..

فـــقط برای مــهمانی

به دلــــــــــم ســــرزده بودے..

بعـد از رفتنت

حـــــریم خصـــــوصے دلــــــــــم ،

ویـــــرانه اے "ســـــوت و کــــور" شـــــده . . .

دلــــــــــم بدجـــــور شـکست ...

(تقدیم به کاربران بسیار محترم و عزیز

@بانو_ویولت    

@ladygaga    

@دوردونه76    

@nafasam1370    

@joudy_abot8171    

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپ کردن دقت کنید, اهل جدل و درگیری نیستم,اهل بزن و بزن هم نیستم, خوشحال باش دیگه از موشک جواب موشک خبری نیست, استراتژیم سکوته.اگر توهین و بی احترامی بهم کنی حرف بد و بیتلبیتی بزنی نیش و کنایه و تیکه ناجور بندازی بدون یک چیزی است بنام شخصیت که مانع میشه جواب بدم پس چخه.. چخه.... اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

@خاطرهr‍ ‍         

@13701393‍ 

@narrrrges       

@برفکی‍ 

@آنشرلی1973‍ 

(تقدیم به کاربران بسیار محترم و عزیز)

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپ کردن دقت کنید, اهل جدل و درگیری نیستم,اهل بزن و بزن هم نیستم, خوشحال باش دیگه از موشک جواب موشک خبری نیست, استراتژیم سکوته.اگر توهین و بی احترامی بهم کنی حرف بد و بیتلبیتی بزنی نیش و کنایه و تیکه ناجور بندازی بدون یک چیزی است بنام شخصیت که مانع میشه جواب بدم پس چخه.. چخه.... اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

خیلی ممنون اقا مصطفی از لطفتون💜

انشالله هرچی خیرو صلاح همون اتفاق بیوفته و تودلتون هیچوقت غم وغصه نباشه😔

من میفهمتتون با این تاپیکاو دلنوشته ها...آدم باید دل پرو عاشقی داشته باشه که این شعراو متنهارو از ته قلبش احساس کنه..

مریم ام💜💜 
خیلی ممنون اقا مصطفی از لطفتون💜 انشالله هرچی خیرو صلاح همون اتفاق بیوفته و تودلتون هیچوقت غم وغصه ...

ممنونم💙💚💛

😔خیلی غم انگیزن متناتون انقدر بهش فکر نکنین خدا بزرگه ان شاالله بهترینا براتون رخ بده

شما چطور میتوانید بگویید که عاشق یک نفر هستید،درصورتی که هزاران نفر در دنیا وجود دارند که اگر آنهارا ملاقات می کردید به آنها بیشتر عشق می ورزیدید؟؟؟اما هرگز نکردید،ما باید بپذیریم که عشق،تنها،نتیجه یک رویارویی است،وجود کامل ندارد
8
😔    

😢