2726

فقط سوزش دهانه واژن و لابيا دارم نه ترشحي نه بوي بدي هيچي سابقه عفونت هم نداشتم 

الان سه روزه اينطورم فكر ميكردم حساسيت يا خشكي پوسته ولي الان ميترسم علائم عفونت باشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگران نباش .احتمالا عفونت رحمه .یا شایدم بخاط بارداریت باشه و طبیعی باشه.میخوای خیالت راحت شه برو دک ...

از شانس بد پريروز ويزيت دكترم بود همين كه اومدم خونه از شبش سوزش شروع شد 

آز قند و ادرار نوشته براي بيست روز ديگه بنظرت تا اون موقع چيكار كنم بهتره 

2728

پس به احتمال زیاد همون عفونته .چون خارش داره.با محلول اب و جوش شیرین خودتو بشور.چون بعضی دکترا دارو نمیدن تو این دوران.من که دکترم دارو نداد فقط گفت خودتو با ابو جوش شیرین بشور.البته بعدا که دکترمو عوض کردم بهم دارو داد 

عزیزم شاید گرمیت کرده خودت روبا اب خیار یا هندوانه شستشو بده واگر گرمی یا عفونت هم باشه خیلی بهتر میشی چند بار تکرار کن بی ضرر هم هست من خودم هم باردارم

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
پس به احتمال زیاد همون عفونته .چون خارش داره.با محلول اب و جوش شیرین خودتو بشور.چون بعضی دکترا دارو ...

شنيدم شياف كلوتريمازول ميدن تو بارداري 

خودم بگيرم از داروخانه يا حتما برم دكتر دوباره

از شانس بد پريروز ويزيت دكترم بود همين كه اومدم خونه از شبش سوزش شروع شد  آز قند و ادرار نوشته ...

بنظرم فعلا همون محلول جوش و اب رو استفاده کن.نگران نباش.ولی اگه دیدی خیلی اذیتی برو دکتر.

راستي سوزش ادرار هم ندارم  فقط واژنم و لابيا ميسوزه و ميخاره شبا موقع خواب بدتر ميشه كه تا الا ...

ژل شيتشوي سروينا بزن

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2706