1232
1226

فقط سوزش دهانه واژن و لابيا دارم نه ترشحي نه بوي بدي هيچي سابقه عفونت هم نداشتم 

الان سه روزه اينطورم فكر ميكردم حساسيت يا خشكي پوسته ولي الان ميترسم علائم عفونت باشه 

نگران نباش .احتمالا عفونت رحمه .یا شایدم بخاط بارداریت باشه و طبیعی باشه.میخوای خیالت راحت شه برو دک ...

از شانس بد پريروز ويزيت دكترم بود همين كه اومدم خونه از شبش سوزش شروع شد 

آز قند و ادرار نوشته براي بيست روز ديگه بنظرت تا اون موقع چيكار كنم بهتره 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

پس به احتمال زیاد همون عفونته .چون خارش داره.با محلول اب و جوش شیرین خودتو بشور.چون بعضی دکترا دارو نمیدن تو این دوران.من که دکترم دارو نداد فقط گفت خودتو با ابو جوش شیرین بشور.البته بعدا که دکترمو عوض کردم بهم دارو داد 

1156
پس به احتمال زیاد همون عفونته .چون خارش داره.با محلول اب و جوش شیرین خودتو بشور.چون بعضی دکترا دارو ...

شنيدم شياف كلوتريمازول ميدن تو بارداري 

خودم بگيرم از داروخانه يا حتما برم دكتر دوباره

از شانس بد پريروز ويزيت دكترم بود همين كه اومدم خونه از شبش سوزش شروع شد  آز قند و ادرار نوشته ...

بنظرم فعلا همون محلول جوش و اب رو استفاده کن.نگران نباش.ولی اگه دیدی خیلی اذیتی برو دکتر.

1213
راستي سوزش ادرار هم ندارم  فقط واژنم و لابيا ميسوزه و ميخاره شبا موقع خواب بدتر ميشه كه تا الا ...

ژل شيتشوي سروينا بزن

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باورم نميشه من مامان شدم بعد ده ماه انتظار  👶🏼 جيگرِ مامان منتظرتمممم😍🤰🏻خدايا هزاران مرتبه شكرت
1167
حتما امتحان ميكنم 

من از اول بارداریم گلو درد و سرفه واب ریزش بینی دارم تا الان که ۵ونیم ماهمه امروز دکتر بهم ازیترومایسین داد به خاطر سینوزیتم میخواستم نخورم ولی سرچ کردم دیدم مشکلی نداره الان دوتا با هم استفاده کردم

1220