2410
2553

ميخوام ابرو هامو ميكروبليدينگ كنم دنبال جاي معتبر و مطمئنم . كجا انجام داديد؟! راضي بوديد؟! 

كاراي مريم حمزه اي رو تو اينستا ديدم كسي اكادمي ايشون رفته؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منو چند تا از دوستام رفتیم اونجا یک ماه هم نموند پاک شد به خدا یکی از دوستامم چشمش عفونت کرد شکایت ...

وااای یا خدااا

حالا چقدر ازتون پول گرفت؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
منو چند تا از دوستام رفتیم اونجا یک ماه هم نموند پاک شد به خدا یکی از دوستامم چشمش عفونت کرد شکایت ...

قيمتاشون بالاس با دو ترميمش يه تومن درمياد اگه قرار باشه يك ماه بمونه كه خيلي زوره😑

بخاطر همين دنبال جاي معتبر مي گردم 

2714

برای اینکه مشتری هاش نفهمن و از دستشون نده پولشو برگردوند هزینه درمانشم داد

ولی قرنیه چشم دوستم اسیب شدیدی دید تا چند ماه درگیر بود و انز میذاشت و فطره و دارو و اینا

اخرم زخم قرنیه سد

ماها هم ک ابرو زدیم نزدیک ب تومن کرفت به خدا واس هیچکدوممون بیشتر از یک ماه نموند

تازه بکرشو بکن بعد چهار ماه بهمون وقت داده بود

خدا ازش نگذره

اهان راستی اینم بگم عکس و فیلم گرفتن ازت هم احباریه نمیخام و اجازه نمیدم نداره

از من بدون احازه فیلم کرفته بود البته من فقط اجازه عکس داده بودم گذاشته بود اینستا و تل با زور و تهدید ب شکایت همسرم پاکش کردن دیگ تو خودت فکر کن چه اعصاب خوردی تو خونه برام سده بود با سوهرم ک میگفت چرا گذاشتی فیلم بگیره و این داستانها

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
معروفه اتفاقا من میخواستم برم پیشش

مريم حمزه اي رو شنيديد؟!! خيلي معروفه ظاهرا ولي اكادمي داره يعني اگه بخواي خودش انجام ميده با قيمت بالاتر و اگه نخواي كارمنداش 

مرددم چكار كنم

2706