2726
عنوان

احکام روزه لکه بینی

119 بازدید | 9 پست

سلام یه سوال داشتم کسی میتونه منو راهنمایی کنه 

اگر موقع ادرار یه لکه ی خون به اندازه کوچیک باشه و لباس زیر هم لکه ببینی .آیا میشه روزه گرفت یا نه. این لکه قبل از پریودی هست .

فک کنم بشه چون هنوزپریودشروع نشده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن قبل نمیشه تاجایی من میدونم

بعرشم باید ده روز بگذره

بعد ده روزم ب مقدارو...اینابستگی داره نماز

ولی اینو میدونم نمیشه بازم بپرس

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
ن قبل نمیشه تاجایی من میدونم بعرشم باید ده روز بگذره بعد ده روزم ب مقدارو...اینابستگی داره نماز و ...

نه عزیزم اگه پریود نشدی

فقط لکه بینیه

نه غسل داره نه منع روزه

فقط شورتت رو بشور نجسه و اگه تنت خونیه اب بکش همین

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

زمان پریودیت هست؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
نه عزیزم اگه پریود نشدی فقط لکه بینیه نه غسل داره نه منع روزه فقط شورتت رو بشور نجسه و اگه تنت خو ...

ولی جز پریودی حساب میشه

من برام پیش اومد پرسیدم

فک کنم قبول نیست روزه ش

کاش بپرسی از دفتر مراجع فردا 

سحری بخور بعد فردا ساعت ۹زنگ بزنی هر دفتری جوابت میدن

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

خب احتمال زیاد لک شروع پریودته 

ولی برای احتیاط روزه سحر بخور برای فردا روزه بگیر اگر بازم لک دیدی که شروع پریودته اگرم نه که روزه گرفتی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید