2733
2739
عنوان

بچه هاتورو خدا بیاییددد

276 بازدید | 7 پست

سلام دوستای عزیزم من باردارم و همونجور که تو تایپکتی قبلیم گفتم استراحت مطلقم😓هیچ سرگرمی ندارم همسرم خیلی کارا برای روحیم میکنه ولی خب بیکار و تنهاهمش رو یه تخت نشستم 

بیشتر مواقع تواین گوشی لامصب و تویه نی نی سایتم تورو خدا خطرناکه دیگه نیام😥

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
فیلم ببین کتاب بخون،سریال بریز رو فلش رو تلویزیون هی نگاه کن

زیاد حوصله فیلم هم ندارم خیلی تنبل شدم همش دلم میخواد تو گوشی و روتخت باشم اگه خطرناکه نیام دیگه ؟؟

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیاد حوصله فیلم هم ندارم خیلی تنبل شدم همش دلم میخواد تو گوشی و روتخت باشم اگه خطرناکه نیام دیگه ؟؟

نه اشکال نداره ولی کمتربیا،روگوشیت هم سریال بریز نگاه کن یارمان  بخون کم کم خوشت میاد دیگه کمترحوصلت سرمیره

💚به حکمتش دل بسپار...💚

دوستم کتاب بخون جملات قشنگ گوش کن قران بخون اینا تاثیرش روی نی نی زیاده اونم گوش میده😌 برقص سورزش سبک کن پیاده روی اروم برو عصرا برو پارک یکم طبیعت ببین کارای هنری انجام بده با خود نی نی صحبت کن😍😄

گوشی زیادشم چه برای فرد عادی خوب نیست چه برسه باردار باشین بلاخره امواج داره هر چند این امواجا زیاده ولی خب میشه که خودمون کمش کنیم 

شبا گوشیتونو رو حالت پرواز بذارین و وای فا رو هم خاموش کنینظ☺

دوستم کتاب بخون جملات قشنگ گوش کن قران بخون اینا تاثیرش روی نی نی زیاده اونم گوش میده😌 برقص سورزش س ...

عزیز دلم فداتشم گفتم استراحت مطلق یعنی حتی دسشویی و حموم هم باید محدود برم😓

عزیز دلم فداتشم گفتم استراحت مطلق یعنی حتی دسشویی و حموم هم باید محدود برم😓

ای وای ببخشید من اون قسمتو ندیدم🌺🌹 ولی خب میشه کتاب خوند که یا اینکه کتاب صوتی گوش بدین یا حتی پادکست😊 اون قسمت ورزش و رقصشو فاکتور بگیرین😃🙌 

2738