2726

✓در مورد مامور کردن جن و این داستانا:خانوما اگر چنین چیزی از دست آدما برمی‌اومد این همه جنگ و خونریزی برای چیه؟چرا هشت سال جوونامون شهید شدن.خب چرا افراد توانا یه سری جن و روح رو مامور نکردن برن با صدام بجنگن؟😑چرا ما الان نمی‌فرستیمشون مثلا تروریست ها رو نابود کنن؟

بعد الان خدا چی‌کاره‌ست پس؟ینی بیکار میشینه ببینه جنا ما رو اذیت می‌کنن؟مگه الکیه؟

✓اینکه بعضی ها توی خواب بدنشون قفل میشه و یه موجود ترسناک می‌بینن اسمش فلج خوابه برای منم پیش اومده.

✓اینکه شبا خونه ها قلنج میشکنن به خاطر اختلاف دمای شب و روزه.سر انبساط و انقباض مواد یه ترق توروقی میدن وسایل.مخصوصا سقف خونه ها.انگاری میشکنه.

✓اینکه آدم قشنگ یه موجودات دیگه رو ببینه بیماریه.اسکیزوفرنی.نیاز به روانپزشک هست.

✓سر قضیه ی چشم زدن.اگه چشم زدن تا این حد که یه سری دوستان میگن قوی باشه الان اروپا و امریکا با خاک یکسان شده بود اینقدر که میگیم وای اینا اینجورین اونجورین.البته بحث انرژی منفی جداست.یه سری روزی هزار بار میگن چشم خوردیم.

دیگه خودتون دانید و جن های پشت سرتون😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چی بگم بالاخره انسان های مریضی هم هستن که دنبال این جور چیزا میرن و به نظر من مشکلات روانی زیادی دارن مخصوصا اونایی که میخوان با تلسم و جادو زندگی مردمو بهم بریزن چقدر بی شرفن 

افلاطون و کلاغپر سابق 

ببین تا یه جاهایی هست مثلا دعانویسها در ازای انجام یه سری کارای مزخرف و وحشتناک باعث میشن یه کارایی بکنن مثل خبر بردن و آوردن

همینکه یه سری چیزای محو میگن ازت

چشم زخم هم اصلا در موردش تو قرآن آیه داریم هست حتی آدم میتونه خودشو چشم بزنه و ان یکاد

دیدنم میشه نه همیشه نه همه کس یعضی جاها بعضی کارا

یه روحانی می گفت دنیای اجنه مثل یه قفس شیر می مونه تا زمانی که در قفسو باز نکردی شیر کاریت نداره ولی وقتی در قفسو باز کنی شیر بهت حمله می کنه و می گیرتت

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

[QUOTE=90180409]من هم هزار بار گفتم غالب این موارد اگه توهم و هذیان به علل مختلف نباشه پیش زمینه اسکیزوفرنیه باقیش ه ...[/QUOTE

وای من دیوانه میشم این چیزا رو می‌شنوم.خب قطعا توی هر چیزی استثنا هست.منم خودم برام پیش اومده توی تاپیک ترسناک هم گفتم.و تاکید کردم توهم زدم.ولی ۹۹ درصد مردم ایران اعتقاد دارن چشمشون میزنن و طلسم و اینا.بعضی ها کل زندگیشون از ۱۰۰ نمره ی دهم نمیگیره میگن چشممون زدن.جن برامون فرستادن.خب بابا اون جن یه سر بیاد سر و تیپ تو رو ببینه که خود به خود انگیزه‌شو برای عملیات از دست میده و برمی‌گرده قرارگاه😅

جوشن ندارم اخه😓از اینا تنمه👕👖😓

وای چقدر قربون عکس پروفایلت رفتم😍😘😘😅

😍😍😍😍😍😍منم عاشقشم

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین هم باهات موافقم هم نه

از لحاظ عقلانی نظرم با تو هست اما یه چیزای شهودی هم دیدم که باعث میشه یه جای ذهنم به اینا اعتقاد داشته باشم

ولی تا فک میکنم که پس خدا چکاره س دوباره منطقی میشم و خرافات یادم میره

این چیزا همیشه بحثش هست

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
ببین تا یه جاهایی هست مثلا دعانویسها در ازای انجام یه سری کارای مزخرف و وحشتناک باعث میشن یه کارایی ...

ببین من چشم زخم رو قبول دارم.اما برای موارد خیلی خاص.خود خدا هم توی قرآن یه بار گفته.اگه قرار بود هر کاری پیامبر انجام بده با چشم زخم شکست بخوره که دیگه خدا همه چیزو ول می کرد یه کتاب در باب دعا نویسی بهش می‌داد

من باور اثر چشم زخمو تو زندگیم دیدم حتی از طرف خودم

صحبت های رائفی پور رو در مورد چشم زخم گوش بده خیلی منطقی و با ذکر حدیث و آیه در موردش حرف میزنه

خوب قبولم دارم هر چیزی نمیتونه چشم زخم باشه

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
ببین هم باهات موافقم هم نه از لحاظ عقلانی نظرم با تو هست اما یه چیزای شهودی هم دیدم که باعث میشه یه ...

خب عزیزم درست ترین حرف،حرف شماست دیگه.نمیگیم نیست ولی خدا یه جوری آفریده که هر کی سرش تو کار خودش باشه.مگر در موارد بسیار خاص.بابا مگه جنا خونه زندگی ندارن صبح تا شب بیان خبرچینی ما رو بکنن

2706