2737
2734
عنوان

ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 21 پست
فردا بخاطر این رفتارش قهر کنم؟

نه قهر کنی قایمکی میره میبینه خودتو بزن به بیخیالی حرفیم پیش اومد نگو تو زنا رو نگا میکردی بگو من دلم واست تنگ شده بود از صبح دوست داشتم باهات حرف بزنمو بغلت کنم الانم برو از پشت بغلش کن یه بوسم بزن رو لاله گوشش😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه قهر کنی قایمکی میره میبینه خودتو بزن به بیخیالی حرفیم پیش اومد نگو تو زنا رو نگا میکردی بگو من دل ...

😁😁😁

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
چیکار کنم میشه بگی

اصلا فردا به روش نیار...

شب بعد که تکرار شد کنارش دراز بکش توام باهاش نگاه کن..کم کم بکشش طرف این کلیپای طنز اینستا.... بعدشم اگه میخوای حرف بزنی باهاش ، اگه عشوه دوس داره براش ناز کن و حرف بزن حواسشو پرت خودت کن... اگه اهل شوخیه یکم دلقک بازی درآر بزنین به در خنده شوخی...

مردا پسربچه ن.... خیلی از کارارو راحت میشه از سرشون انداخت....واسه خیلی از کارام میشه سرلج انداختشون...

2728
اصلا فردا به روش نیار... شب بعد که تکرار شد کنارش دراز بکش توام باهاش نگاه کن..کم کم بکشش طرف این ک ...

مرسی عزیزم راستش تازه عروسی کردم زیاد تجربه ندارم 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
مرسی عزیزم راستش تازه عروسی کردم زیاد تجربه ندارم 

خواهش میکنم... پس یه چیزی میگم یادت باشه دهوا مال مواقع ضروریه....... قهر مواقع خیلی ضروریه.... 

یقیه چیزا رو با ملایمت و شوخی و خنده رد کن بره اینجوری هم خودت پیر نمیشی هم اون بنده خدا....