2726
عنوان

ناراحتم

162 بازدید | 21 پست

شوهرم گوشیمو برداشته میره اینستا هی میگم هجممو تموم نکن ....میره ب اون زنا نگا میکنه منم اعصابم خورد میشه بعد بزور گوشیو از دستش کشیدم سرشو کشید ب لحاف گرف خوابید....منم گفتم از فردا رو دادم بهت  میبینی...هیچی نگف ناراحت شدم 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب چیکار کنه رو گوشی خودش نصب کنه نگا کنه خیالت راحت میشه این دیگه چه جور رفتار بود 

اخه حرص میخورم اون زنارو نگا میکنه....بیشتر از این ناراحتم ک انگار بخازر همون اینستا باهام بیدار بود....من میگم خب اونو بزاریم زمین خودمون بحرفیم از صب نیستی 

اخه حرص میخورم اون زنارو نگا میکنه....بیشتر از این ناراحتم ک انگار بخازر همون اینستا باهام بیدار بود ...

حرفت منطقی بود ولی میتونستی فردا اینستا رو حذف کنی یا قایمش کنی تو یه پوشه بگی کل حجممو تموم میکرد 

حرفت منطقی بود ولی میتونستی فردا اینستا رو حذف کنی یا قایمش کنی تو یه پوشه بگی کل حجممو تموم میکرد&n ...

ایول فکر خوبیه مرررسی

هردو بیشتر نگا کردن زنا 

به نظرم برانگا کردن زنا خیلی تند برخورد نکن که نره سراغ یه وسیله دیگه ک متوجهش نشی... بعدش یکی درمیون زن نگا کنین بعدش طنز... زن نگا کنین بعدش غذاهای ترکی که خوشگل و خوشمزه س...

اینجوری عادتشو عوض میکنی.

براحجم اینترنتتم فقط طلاق بگیر به نظرم😡😡😡

به نظرم برانگا کردن زنا خیلی تند برخورد نکن که نره سراغ یه وسیله دیگه ک متوجهش نشی... بعدش یکی درمیو ...

خخخخخخ طلاااققق....خدا نیست نابود کنه اون زنارو اعصاب برام نزاشتن 

خواهش ولی فردا این کارو نکنا 😂 چون میفهمه به خاطر اونه بدتر حریص تر  و حرصی تر میشه یه چن روز ...

فردا بخاطر این رفتارش قهر کنم؟

2706