1232
1226

چند دیقه پیش خیلی مظلوم خوابیدش پسرم.. فقط دارم اشک میریزم.. تا حالا رو پام نخوابیده بود... وقتی دید خبری از سینه نیست.‌.یه گوشه نشست..خیلی مظلوم بود رفتاراش.. امروز انگار همش یه چیزی گم کرده بود..‌.. انگار داشتن خنجر میزدن بهم ... بالش گذاشتم رو پام یهو اومد دراز کشید زود چشامو بستم تا نگاهشو نبینم.‌‌‌‌‌‌‌‌.. شروع کردم لالایی .. خودم از لالایی خودم گریم گرفت.. به یه دیقه نکشید.. خوابید.. 

هنوز رو پامه.‌.. چرا گریه نکرد زیاد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. چرا اونقدرام بهونه گیری نکرد.. . چرا مث خواهرش پارسال خونه رو سرش نداشت.. چرا آخه آنقدر مظلومه این.. از صبح عزای شبو گرفته بودم که چی میخواد. بشه.‌.‌ اما این خیلی آقا بود .. خیلی مرده بخدا

آخ مادرا چقدر حساسید.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
1213

فداتشم ازش دریغ نکن یکاری کن خودش سرد شه اینطوری ازتم دلگیرنمیشه

میتونی چسب زخم بزنی رونوک سینت و بگی اوف شده خودش تمایل نداره دیگ بیادسمتش

یامیتونی یذره فلفل بزنی بهش یبار بخوره ازجلو چشمش میوفته یانمک یا ی چیز تلخ....الان هی بی دلیل بگی شیرنمیدم بهت بچه دلش میگیره

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
عیب نداره.. بزار بزاره.. منو داغون کنه اینجوری بیشتر عذابم میده انگار

عزیزم

من خودم تجربه شو دارم 

یکی دو شب سختشه بعدش یادش میره

انشاالله که راحت باهاش کنار بیاد و بیتابی نکنه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
1167

چه جالب.منم امروز تصمیم کرفتم پسرمو از شیر بگیرم.الهی بگردم گفت شیشه شیر نمیاری؟گفتم شیشه شیر رفت خونشون.گفت شب بخیر و خرسشو بغل کرد و خوابید.منم دقیقا حال تورو دارم.ذوق همراه با بغض.و شرمنده از این همه آقاییش

عزیزم من خودم تجربه شو دارم  یکی دو شب سختشه بعدش یادش میره انشاالله که راحت باهاش کنار بیاد ...

انشالا.. والا من بیشتر از اون انگار تو عذابم.. سه ساله تمومه دارم شیر میدم.. از سر دخترم تا امروز صبح

انشالا.. والا من بیشتر از اون انگار تو عذابم.. سه ساله تمومه دارم شیر میدم.. از سر دخترم تا امروز صب ...

آره واسه مادر خیلی سخته به خاطر وابستگی که به بچه داره

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
چه جالب.منم امروز تصمیم کرفتم پسرمو از شیر بگیرم.الهی بگردم گفت شیشه شیر نمیاری؟گفتم شیشه شیر رفت خو ...

خوش بحالت اون لااقل حرف میزنه.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پسر من چیزی نمیگه.. فقط.. ممه.. بابا

1220