2726
عنوان

یه مشکلی دارم که فکر نکنم کسی داشته باشه و خجالت میکشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21335 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ز يادي حساسي عزيزم

من تو خونه اصلا نميزنم سوتين يعني اصلا مداوم ردنش خوب نيس واسه سلامتي.

از سوتينهايي استفاده كه بند نازك دارن و بندشو سفت كن كه تكون نخوره زير لباست

هرمدل لباسيم خواستي بپوش فقط يقه اش خيلي باز نباشه كه بند ديده بشه

2728
این همه توضیح دادم چرا😕

تو تنها نیستی.منم از دروان بلوغ این مشکل داشتم از لباس زیر بالاتنه متنفر بودم ،انقدر نزدم تا دیگه خیلی مشخص بود مجبور شدم ببندم ،به محض ازدواج کردنم اصلا تو خونه نمیبندم ،فقط موقع بیرون رفتن که اونم تا برگردم سریع درمیارم چون احساس خفگی میکنم

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
نه

اتفاقا یه خانومی تاپیک زده بود دختر ۹ سالش اینجوریه

لباس گشاد دوس داره شورت نمی پوشه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

منم دقیقا مثل تو بودم از 14 سالگی با ابن معضل دست به گریبان بودم تا 20 سالگی مامانم خودشو کشت ولی نتونست قانعم کنه بدتر اینکه من همزمان خجالتم می کشیدم

دقیقا مثل تو یه لباس لیزری داشتم مدام اون تنم بود دیگه صدا داییم هم دراومده بود می گفت چرا همش اینو می پوشی

دیدم فایده نداره شروع کردم کم کم لباس زیر پوشیدن مثلا باور کن از روزی 10 دقیقه شروع کردم تا بهش عادت کردم

بعد به این فکر که بندش بیرونه یا پیدا سعی می کردم اهمیت ندم

الان طوری شده دیگه نمی تونم نپوشم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
عزیزم از این نیم تنه ها بپوش...

اینا عالین من تو خونه با شلوارک می پوشم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706