2726

بچه ها قبلش بگم هر کس میخواد بگه وااااا و مسخره کنه و سرزنش بره بیرون چون مشکلم عادی نیس. شخصی و زنونه هم هست مشکلم 

من 19 سالمه. از بچگی از اینکه بزرگ شم و سینه هم رشد کنه بدم میومد. که به آرزومم رسیدم. خیییلی سایزش کمه و فکر کنم 60 باشه یا کمتر! ولی خب بازم... بازم مشخص و برآمده ست.

مشکلم با لباس زیره. خیییلی باهاش اذیت میشمو احساس خفگی و گرما و چسبندگی بهم دست میده. انگار دارم میمیرم قشنگ. وقتیم بچه بودم به زور شورت رو پذیرفتم😂 انقدر بهم گفتن بپوش که به زور مجبور شدم و عادت کردم

مشکل دومم اینه که خیلی خیلی بدم میاد بندش بزنه بیرون از گوشه و کنار آستینم یا از رو لباسم خطش مشخص شه اصلا دیوونه میشم😭

اگه هم نپوشم نمیشه. بد وایمیسته و میدونین که همه چی مشخص میشه از رو لباس و آدم خجالت میکشه.

من از اول بلوغم تا الان اصلا لباس زیر استفاده نکردم مگر جاهای حساس اونم انقدر حواسم پیش اینه که نزنه بیرون که مهمونی کوفتم میشه هر بار.

آرزومه تو خونه مثل بقیه متنوع لباس بپوشم اما...

یک سال و پنج ماهه فقط یک لباس خاص رو میپوشم چون بالاش مدلش جوریه که ضخیمه و زیرش مشخص نیس. فقط یک لباس تکراری!

لباس آستین بلند و شلوار هم تو اوج زمستون نمیپوشم چون احساس بدی بهم دست میده زیادی راحت طلبم فقط پیرهن کوتاه میپوشم

خب آستین کوتاه هم بندش میزنه بیرون شما واقعا چیکار میکنین؟؟😧

توروخدااااا بهم بگید باید چیکار کنم از خودم بدم میاد که شبیه بقیه دخترا نیستم😔😔 با مامانمم نمیتونم صحبت کنم لطفا خواهرانه کمک کنین

بگین چه مدلی بپوشم. مثلا تیم تنه ها خوبن اما زود شل میشن و چون نازکن همه چی معلوم میشه یعنی نپوشی سنگین تری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای بند لباس زیرت این روشو تو اینستا دیدم.از اینا هست که شر برگه ها میزنن که صاف وایسه.دو طرف لباستو از پشت اینو بهش وصل من حل میشه.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2706