2726
عنوان

چیکار کنم شوهرم با رفیقاش نگرده

128 بازدید | 15 پست

بچه‌ها لطفا راه‌حلی دارین که شوهرم با رفیقاش کمتر باشه.

یه مدت آزادش گذاشتم رفت و آمدش با رفیقاش بیشتر شد، الان محدودش کردم میگه خیلی داری سخت میگیری و...

خودم موندم چیکار کنم

محدودش نکن

شغلش آزاده

رفیقاش یعنی همکاراش؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نباید مستقیم روش مدیریت کنی،برنامه بچین یه زماناییم اوانس بده.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
نباید مستقیم روش مدیریت کنی،برنامه بچین یه زماناییم اوانس بده.

آخه دیگه خسته شدم  

دقیقا عیب من اینه که دارم مستقیم به روش میارم و هی میگم با فلانی نگرد. امشب باعث دعوامون شد. اونم بهم گفت بسه دیگه داری خستم میکنی با سخت‌گیریت و...

غیرمستقبم چه جور مدیریت کنم؟

از یه طرف میگم آزادش بزارم بیشتر با رفیقاش میره، از طرف دیگه میترسم محدودش کنم، خسته بشه و بعد دیگه ...

دوستاش چجور آدمهایی هستن

بد یا خوب

شوهرمن یه دوستی داشت که خانوم باز با وجود زن و بچه.

اعتیاد به شی شی ه. زندان رفته بجرم کلاهبرداری. ا ل ک ل

مصرف میکرد

خلاصه  نگم برات . من شوهرمو ازین آدم منع کردم.چون لطمه میزد به زندگیم.

مثلا از همون اول میگفت  اه زندگی متاهلی بده حتی شوهرم میگفت  این آدم تلاش میکرد  ما طلاق بگیریم

شوهرمم خودش به نتیجه رسیده بود این دوست نیس دشمنه

ولی دوست و همکار و دوست دانشگاهش هستن خیلی آدمهای محترمی  هستن  من با اونا مشکلی ندارم.

.از صبح تا شبم تو سرکار کنار دوستاش هست دیگه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
آخه دیگه خسته شدم     دقیقا عیب من اینه که دارم مستقیم به روش میارم و هی میگم با فلانی نگ ...

یه مدت که اصلا واکنش نشون نده.بیخیال.بعد چک کن کدوم دوستاش مضر،معمولی ،مفید هستن.مضرارو با قاطعیت باید بزاره کنار و این افراد و باید مستقیم بگی.البته نه با غر و خشونت.با مهربونی توام با دلایل منطقی.دوستای معمولی قابل اغماضن و دوستای مفید رو سعی کن با روی خوش عکس العمل نشون بدی.

بعد اگه همسرت با دوستاش میره ورزش حساسیت نشون نده.

سعی کن با یسری دوستا رفت و امداتون خونوادگی بشه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
چند تا از دوستاش هستن که اصلا ادم خوبی نیستن

اونارو محدود کن. از بدی هاشون بگو

ازینکه حالت بهم میخوره از اونا

البته نه وسط دعوا

وقتی که حالتون خوبه در آرامش هستید.

وقتی داره بهت توجه میکنه

با عشوه با سیاست بگو این آدما آزارم میدن و ....

اونارو محدود کن. از بدی هاشون بگو ازینکه حالت بهم میخوره از اونا البته نه وسط دعوا وقتی که حالتون ...

عزیزم همه این راه‌ها رو امتحان کردم، توی آرامش گفتم، با عشوه گفتم همون موقع میگع باشه و چند روز بعد همون آش و همون کاسه.

امشب دیگه زدم زیر گریه. طوری شد که‌دوستاش رو نفرین کردم

وای خواهر چی بگم که همه راه‌ها رو امتحان کردم

پس برو پیش مشاور.

2706