1147
1226

نگران دخالت های خانواده شوهرم هستم از الان دارن کم کم میگن من مامانم میاد از مراقبت کنه خواهر شوهر میدونه کلی باز میگه منم میام نمیخوام کدورتی پیش بیاد چیکار کنم به نظرتون در ضمن من با مادر شوهرم تو یه خونه زندگی میکنیم طبقه جدا...خواهر شوهرمم مجرده و فوق العاده تنبل میدونم به جای کمک برام کار میتراشه بیشتر

در کل خیلی نگرانم و فکرم مشغوله نمیدونم باید چیکار کنم خوبه که میاد یا نه....لطفا از تجربیاتتون بهم بگین ممنون میشم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم زاییدی تا ۴۰ روزگی بچت بر  خونه پدرت والا بخدا مگرنه بیچارت میکنن

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

استرس نداشته باش . از الان نمیخواد واسه اتفاقاتی که نیفتاده نگران باشی . 

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 
1156

ببخشید توروخدا پست بی ربط گزاشتم ولی گفتی 9هفته یه دفعه اومدتوذهنم که اون موقعه دوهفته من رفتم خونه خودم یه حس خوب بهم دست داد برات صلوات فرستادم ایشالله نگرانی های برطرف بشه ❤

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤

خواهر شوهرت ک میاد بزار مامانت بشینه شما بش بگو عزیزم یک لیوان آب لطفا...منم مادر شوهرم واسه بچه ی اولم یک شب ک اومد مامانم همه کارمو کرد ولی ایشون خوابیدن..منم بخاطر این موضوع ب مامانم گفتم شما برو بزار فقط یک نفر پیشم بمونه..

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم

خواهرشوهرتون ازتون بزرگتره یا کوچیکتره؟

ادم اینجور موقع ها با مادرش راحتتره 

اگه مامانتون بیاد پیشتون که خیلی عالیه یااینکه خودتون بیست روز بریوید خونه مادرتون 

یعنی از همون موقع که از بیمارستان مرخص شدید یک راست بروید خونه مادرتون تا بیست روز یک ماه بمونید اونجا بعدش وقتی خوب شدید برگردید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
عزیزم زاییدی تا ۴۰ روزگی بچت بر  خونه پدرت والا بخدا مگرنه بیچارت میکنن

خانواده هامون قهرن مامانم ولی نه...بابام 6 ساله قهره با شوهرم نمیشه برم اونجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1233
خانواده هامون قهرن مامانم ولی نه...بابام 6 ساله قهره با شوهرم نمیشه برم اونجا

ای بابا چه بلبشویی شد پس

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻

عزیزم میخوای دعوا نشه و بحث پیش نیاد هر کی هر چی گفت بگو چشم ولی کار خودتو بکن با هیچ کسم بحث نکن من دقیقا این کارو میکنم هر کی هر چی میگه میگم چه خوب که گفتی ولی در اخرش کار خودمو انجام میدم هیچ بحثی هم پیش نمیاد یکم باید سیاست داشته باشی مادر اگه کاریه بیاد خوبه غذا درست کردنو شب بیداری ها رو کمکت میکنه ولی اگه تنبله نیاد بهتره 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
خواهرشوهرتون ازتون بزرگتره یا کوچیکتره؟ ادم اینجور موقع ها با مادرش راحتتره  اگه مامانتون بیا ...

کوچیک تره من 21 سالمه اون 17

تک دختره و عجیب لوس کسی جرئت نداره چیزی بگه بهش

اخه تجربه هم نداره

مادرشوهرم که گفت یکی دو روزه هستم بعدش نه اخه شاغله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

اوووه سخت نگیر همش میگذره اگه بخوای انقد حساسیت بخرج بدی اذیت میشی سعی کن آرامش داشته باشی از هر دو طرف کمک بگیر ک فکر نکنن دیگری رو ترجیح میدی هرچند خانواده شوهرت اگه عاقل باشن میدونن ک تو این شرایط هیچ کس ب اندازه مادر خود آدم نمیتونه کمک حال باشه .بمحض روبراه شدن خودت کنترل شرایط رو تو دستت بگیر و تا جایی ک میتونی بعدش رو پای خودت وایسا.

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

تا بچه ت بزرگ شه هرکی بهت میگه چیکار کن، چرا این کار رو کردی،باید فلان کارو کنی، فلان کارو انجام نده

اینا رو که میگم برای همه ست نه فقط برای شما

من که بچه م به غذا خوردن افتاده هرروز زنگ میزنن میگن براش چی پختی؟

عزیزم میخوای دعوا نشه و بحث پیش نیاد هر کی هر چی گفت بگو چشم ولی کار خودتو بکن با هیچ کسم بحث نکن من ...

مامانم اره بنده خدا همین الانشم 3 روزه در هفته میاد عصرا تند تند همه کارامو میکنه و میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچیک تره من 21 سالمه اون 17 تک دختره و عجیب لوس کسی جرئت نداره چیزی بگه بهش اخه تجربه هم نداره م ...

حرف شما درسته این دختر بچه هس  خودِ اینو یکی باید جمع وجور کنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

با همسرت هماهنگ باش،بهش بگو دیگران رو چشم من جا دارن ولی هرچی تو و نینی تو خلوت باشین و دیگران کمتر دخالت کنن ارامش و شیرینی زندگی و بیشتر میچشین.بگو ما الان مسئولیت یه نفر دیگه رو دوشمونه و بعد زایمان ممکنه خستگیامون بیشتر بشه.باید تو یه تیم باشین.فقط و فقط با همراهی همسر میتونی مدیریت کنی.

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
1220