2733
2734

نپرسیدم ولی گفتم دوست دارم شوهرم نمازبخونه

الان خندم میگیره مسخره ترین حرف شب خواستگاری

الانم نماز نمیخونه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نپرسیدم،آخه میدونستم میخونه.فامیلیم.

شما عزیزم اگر برات مهمه و فکر میکنی بعدها تو زندگیتون اثرگذاره حتما بپرس،مثل بقیه مسائل

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738

نه .... چون قبل خواستگاری پرسیدم😂چون برام مهم بود ... میدونستم نمیخونه ... پرسیدم که بدونه برام مهمه و بره کنار ... اما نرفت😐😐😐قبول کرد بخونه ... فداش بشم الانم میخونه .... اولش بخاطر من قبول کرد اماالان فقط بخاطر خدا .....

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
کاش پرسیده نشه چونن به نظرم جزو عقاید شخصی یه نفره 

چرا نپرسیم 

کسی ک مقیده باید بپرسه 

من واسم مهم بود ک عقاید همسرم در چ حده 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
اخه دوستم میگفت خیلیا الکی میگن میخونیم😳

اگر برات مهمه خوندنش حتما مطمئن شو پس

ما که برامون جزو بیس اولیه و ۰‌ خواسگار بود، نماز روزه، مذهبی بودن پابند بودن، حلال حروم، خمس، پاکی و نجسی بلد بودن، محرم نامحرم حالیش بشه، و...ازینجور قیودات مدهبی،اگر کسی نداشت که اصولا درهمون مرحله معرفی رد میشد

2706