2410
2553

نظراتتونو فردا میخونم الان عصاب جواب دادن ندارم فقطططط راهنماییم کنین اونم عقلانی و خاهرانه...

شوهرم بددل بددهن عصبی فحاش گاهی دست بزن داره ( تاپیکام هست )

منم ۲شبه قهر کردم اومدم خونه مامانم 

امشب زنگ‌زد خبر مرگت میای خونه یا بچه رو حاضر میکنی میام میبرم

منم گفتم حاضرش میکنم ببر ( ضعف نشون ندادم) 

زنگم زدم مادرش گفتم من در هییییییییچ صورتی دیگه نمیخام زندگی کنم با پسر شما 

اصلا ایشون خوب من بد من دیگه نمیخام زندگی کنم

الانم میخاد بچه رو بیاره اونجا به پشتوانه شما 

گفت گوه خورده من بچه بزرگ نمیکنم بچه مادر میخاد الانم میزنگم بهش میگم

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

افرین به مادرشوهرت درسته تو تربیت پسرش کوتاهی کرده ولی همینکه نگفته عب نداره خودم بزرگ میکمم نوه امو خیلیه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706