2726
عنوان

سرده مزاجه همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1951 بازدید | 162 پست
بله منم ک تجربه نداشتم تو نامزدی فکر میکردم حرمت نامزدیو نگه میداره و سمتم نمیاد بعد عروسی دیدم نه ک ...

ای بابا اینجوری هم ک نمیشه مواد غذایی ک تاثیر داره تو مزاج رو زیاد استفاده کن شاید تاثیر داشته باشه.،،،حالا هم ک بارداری اما ب خودت زیا برس اگ واقعا حل نشد با ی مشاور ح بزن 

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله منم ک تجربه نداشتم تو نامزدی فکر میکردم حرمت نامزدیو نگه میداره و سمتم نمیاد بعد عروسی دیدم نه ک ...

شوهر من از بعد زایمان دخترم تا ده ماهگیش نیومد سمتم سرد سرد الان  دو ما یه بار رابطه داریم کلا سرد مزاجه بعضی وقتارگیر میدادم بهش میومد نمیتونست گاری پیش ببره دکترم نرفت منم دیگه بی خیال شدم

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
2728
مگه میشه ناراحت نباشم..استرس تمام وجودمو گرفته من بااااید توو این ماهها باردار شم داره دیر میشه برا ...

مثل منی، چند سالته 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
آخرای بارداری ک خیلی نیازه واقعا سخته ک مرد امتناع کنه خدا ازشون نگذره فقط.جای زنو مرد عوض شده.ناز ...

من کلا ۹ ماه نذاشتم طرفم بیاد. تعحب میکنم. من چرا اینقدر سردم. انگار مریضم. شایدم چون دوستش ندارم.

شوهر من از بعد زایمان دخترم تا ده ماهگیش نیومد سمتم سرد سرد الان  دو ما یه بار رابطه داریم کلا ...

وا زوده واس بیخیالی

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
برعکس منیی من خیییلی سردم شوهرم بیچاره اذیت میشه چیکارکنم راهکار کسی بلده؟

عزیزم اگ سرد بودی یا حتی بدت میاد سعی کن حدااقل تظاهر کنی تو روابط خیلی موثره 

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
بنظرم باردار نشو جدا شو من خیلی پشیمونم ک بی اهمیتی کردم بعد میگن زنا چرا خیانت نیکنن خب باید تامین ...

آخه ۱۸ ساله باهاشم نمیتونم ب راحتی دل بکنم حالا کلی هم اذیتم کرده ها

ولی خب شوهر من یکم مریض احواله ۳۳ سالشه ولی مریضی باعث بی میلیش شده

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
شوهر من از بعد زایمان دخترم تا ده ماهگیش نیومد سمتم سرد سرد الان  دو ما یه بار رابطه داریم کلا ...

نامردیه محضه اخه ب خودشون مطمئن نیستن چرا زن میگیرن خواجگان دربار

نه بخداااا خیلی سردم تا موقع خواب میشه استرس میگیرم ک الان میاد سراغم

چون تو ذهنت یه چی دیگه ساختی ازش ،به لذتش فک کن  سعی کن بیشتر رو خودت کار کنی ،چون شوهرت گرمه  نزار عادیی بشه  سرد بودنت

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
البته من شنیدم بعضی از اقایون زمان بارداری خانوما نسبت ب خانوم سرد تر میشن حالا نمیدونم درسته یا ن

خب دلیلش چیه ؟ اتفاقا میخواستم‌تاپیک بزنم . من قبلا شوهرم خیلی خوب بود الان ماه ۶ بارداریم .حدود یه ماهی میشه که سرده و هفته ای یه بار اگه رابطه داشته باشیم.

امشب کلی گریه کردم . حس میکنم سرد شده . انقد که حتی ممکنه یه بار در روز بغلم نکنه. گاهی می بینه تو خودمم و ناراحت میاد یه بوس میزنه و میره . مشغله کاریشم مث قبل زیاده ولی با این حال قبلا بهتر بود نمیدونم آیا چون ماه رمضونه رمقش کم شده یااااا نه

من خیلی اذیت میشم از این بی توجهی

آخه من که بچه اونو تو شکمم دارم😢😪 خیلی هم تغییری نکردم فقط کمی شکمم بزرگتر شده که طبیعیه

2706