1232
1226
عنوان

سرده مزاجه همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 162 پست

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

باز خوش ب سعادتت ک بارداری من میخوام باردار شم با گریه و التماس ماهی دوبار رابطه داریم

بنظرم باردار نشو جدا شو من خیلی پشیمونم ک بی اهمیتی کردم بعد میگن زنا چرا خیانت نیکنن خب باید تامین شن دیگ

1156
باز خوش ب سعادتت ک بارداری من میخوام باردار شم با گریه و التماس ماهی دوبار رابطه داریم

وای دقیقا عین من😔

دوست جونیام برام دعا کنین خدا بهم یه گل دختر سالم بده 😍😍الهی که هرکی برام دعا کرد حاجتش براورده بشه خدایا😍
آخرای بارداری ک خیلی نیازه واقعا سخته ک مرد امتناع کنه خدا ازشون نگذره فقط.جای زنو مرد عوض شده.ناز ...

واقع واجبه؟من نه ماهو رابطه نداشتم اخرم سزارین شدم واسه اون بود پس؟

برای خوش نامی صدسال کم است...و برای بی ابرویی یک لحظه کافیست....اینو همیشههه یادتون باشه اولاااا.                   دوما اینکه من کاربر قدیمی هستم😅داشتم شناسایی میشدم تغییر هویت دادم😥           سوما اینکه من یه داداش مریض دارم اگه میشه واسش یه صلوات بفرستین شفا پیداکنه☺                           چهارما اینکه درخاست دوستی ندید ازش خاطره خوبی ندارم😅😭😭😭😭       دیگه فعلا همینا چیزی یادم اومد اضافه میکنم😁
برعکس منیی من خیییلی سردم شوهرم بیچاره اذیت میشه چیکارکنم راهکار کسی بلده؟

شایدم خودتو زدی ب سردی ،خب اگه ب خودت هیجان بدی میشه دیگ

میشه واس مامانیم دعا کنید اون تنها امید زندگیه منه😥😣😰
1233
بله منم ک تجربه نداشتم تو نامزدی فکر میکردم حرمت نامزدیو نگه میداره و سمتم نمیاد بعد عروسی دیدم نه ک ...

ای بابا اینجوری هم ک نمیشه مواد غذایی ک تاثیر داره تو مزاج رو زیاد استفاده کن شاید تاثیر داشته باشه.،،،حالا هم ک بارداری اما ب خودت زیا برس اگ واقعا حل نشد با ی مشاور ح بزن 

بله منم ک تجربه نداشتم تو نامزدی فکر میکردم حرمت نامزدیو نگه میداره و سمتم نمیاد بعد عروسی دیدم نه ک ...

شوهر من از بعد زایمان دخترم تا ده ماهگیش نیومد سمتم سرد سرد الان  دو ما یه بار رابطه داریم کلا سرد مزاجه بعضی وقتارگیر میدادم بهش میومد نمیتونست گاری پیش ببره دکترم نرفت منم دیگه بی خیال شدم

‏مث هسته آلبالو تو مربا نباشید. یهو وسط لذت بردن از زندگی ، دندون بقیه رو نشکونید!👍😂
واقع واجبه؟من نه ماهو رابطه نداشتم اخرم سزارین شدم واسه اون بود پس؟

منی مرد،لین دهانه رحمه دیگه

نه کاملا موثر ولی لی تاثیرم نیس عزیز

خداوندا...کمکم کن انچه دانسته یا نادانسته میشکنم؛دل نباشد🙏
1167
مگه میشه ناراحت نباشم..استرس تمام وجودمو گرفته من بااااید توو این ماهها باردار شم داره دیر میشه برا ...

مثل منی، چند سالته 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه حتما مامان میشم خدا جونم بهم  یه دو قلوی  پسر ودختر  خیلی ناز وسالم وصالح میده مطمعنم، دوستای خوبم دعام کنید لطفا �
آخرای بارداری ک خیلی نیازه واقعا سخته ک مرد امتناع کنه خدا ازشون نگذره فقط.جای زنو مرد عوض شده.ناز ...

من کلا ۹ ماه نذاشتم طرفم بیاد. تعحب میکنم. من چرا اینقدر سردم. انگار مریضم. شایدم چون دوستش ندارم.

مگه میشه ناراحت نباشم..استرس تمام وجودمو گرفته من بااااید توو این ماهها باردار شم داره دیر میشه برا ...

ینی حالا بار داربشی بعدش این موضوع برات مهم نیس؟

برای خوش نامی صدسال کم است...و برای بی ابرویی یک لحظه کافیست....اینو همیشههه یادتون باشه اولاااا.                   دوما اینکه من کاربر قدیمی هستم😅داشتم شناسایی میشدم تغییر هویت دادم😥           سوما اینکه من یه داداش مریض دارم اگه میشه واسش یه صلوات بفرستین شفا پیداکنه☺                           چهارما اینکه درخاست دوستی ندید ازش خاطره خوبی ندارم😅😭😭😭😭       دیگه فعلا همینا چیزی یادم اومد اضافه میکنم😁
شوهر من از بعد زایمان دخترم تا ده ماهگیش نیومد سمتم سرد سرد الان  دو ما یه بار رابطه داریم کلا ...

وا زوده واس بیخیالی

میشه واس مامانیم دعا کنید اون تنها امید زندگیه منه😥😣😰
1241