1147
1226
عنوان

سرده مزاجه همسرم

1652 بازدید | 162 پست

سلام شبتون بخیر شوهرمن خیلی سرد مزاجه همیشه ب اصرار من رابطه برقرار میکنه حتی امتحان کردم دوهفته سمتش نرفتم اونم راضی بوده الان روزای اخر بارداریمه نیاز دارم رابطه داشته باشیم تاراحت زایمان کنم ولی سمتم نمیاد حتی ازش خواستم ولی زود میخوابه ک سمتم نیاد چیکار کنم من

وا ینی دراین حد😕

برای خوش نامی صدسال کم است...و برای بی ابرویی یک لحظه کافیست....اینو همیشههه یادتون باشه اولاااا.                   دوما اینکه من کاربر قدیمی هستم😅داشتم شناسایی میشدم تغییر هویت دادم😥           سوما اینکه من یه داداش مریض دارم اگه میشه واسش یه صلوات بفرستین شفا پیداکنه☺                           چهارما اینکه درخاست دوستی ندید ازش خاطره خوبی ندارم😅😭😭😭😭       دیگه فعلا همینا چیزی یادم اومد اضافه میکنم😁

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

مم تو تصورم اینه ک هر وقت بچه تو خونه نباشع باید کار بد کرد😐

برای خوش نامی صدسال کم است...و برای بی ابرویی یک لحظه کافیست....اینو همیشههه یادتون باشه اولاااا.                   دوما اینکه من کاربر قدیمی هستم😅داشتم شناسایی میشدم تغییر هویت دادم😥           سوما اینکه من یه داداش مریض دارم اگه میشه واسش یه صلوات بفرستین شفا پیداکنه☺                           چهارما اینکه درخاست دوستی ندید ازش خاطره خوبی ندارم😅😭😭😭😭       دیگه فعلا همینا چیزی یادم اومد اضافه میکنم😁
1221
1167

آخرای بارداری ک خیلی نیازه واقعا سخته ک مرد امتناع کنه

خدا ازشون نگذره فقط.جای زنو مرد عوض شده.ناز برای مرد شده و نیاز برای زن!!!!🤖

خداوندا...کمکم کن انچه دانسته یا نادانسته میشکنم؛دل نباشد🙏

از اول سرد بود؟ 

شاید خستگی و مشغله فکری بخاطر اوضاع بد اقتصادی روش تاثیر گذاشته

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من همان چیزیست که من هستم، اما برخورد من همان چیزیست که تو هستی!!!
باز خوش ب سعادتت ک بارداری من میخوام باردار شم با گریه و التماس ماهی دوبار رابطه داریم

ناراحت نیستی بابت این قضیه؟ 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه حتما مامان میشم خدا جونم بهم  یه دو قلوی  پسر ودختر  خیلی ناز وسالم وصالح میده مطمعنم، دوستای خوبم دعام کنید لطفا �
1241