1147
1226

هرکس عشق آدم نیست کسی که ادعای عاشقی کنه سیب زمینی باشه جور درنمیاد😉حساسیت تعیین وتکلیف نیست 1حسه عزیزم که عاشقآ دارن رو همدیگه همگانی(وقابل درکم نیست پس حق میدم 1جورایی به اکثریت

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

نه عزیزم عاشقا همدیگه رو محدود نمیکنن!اسمشم حساسیت نیست شک و بددلیه!به کسی هم که این دخالت ها رو میکنه میگن پارانوئید!به اونی هم که به ساده ترین حقوق طرف مقابلش احترام میزاره میگن ادم سالم نه سیب زمینی!ولی خب نظر شما هم محترمه!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
8
هرکس عشق آدم نیست کسی که ادعای عاشقی کنه سیب زمینی باشه جور درنمیاد😉حساسیت تعیین وتکلیف نیست 1حسه ع ...

همینارو تو گوش ما میکنید که گیر ادمای پارانوییدی میوفتیمو زنها باید آزادی عمل داشته باشن گیر دادن هم باید نرمال باشه 

1167

حرفتون رو قبول ندارم عشق به همراهش احترام میاره

احترام به سلایق و علائق همدیگه احترام به اینکه من همونجوری که تو دلت راضی و شاده قبولت دارم چون دوست دارم فقط لبخند رضایت تورو ببینم

عشق یعنی من بهت اعتماد دارم

اصلا بذار اسممو دیوونه...!
شما قرمه سبزی خوردی !؟نخوردی دیگه 😅

نه والا من ترجیح میدم قورمه سبزی نخورده از دنیا برم اگه قراره به خاطرش این همه خفت بکشم  

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
این تشخیص شماست ومن همونجام گفتم حق میدم به اکثریت چون کسی که مثلا قرمه سبزی(نخورده نمیتونه مزشو تعر ...

ن اتفاقا بابای من خیلی گیرمیداد ولی این بدلیل عصبی بودنش بود وماخیلی عذاب میکشیدیم الان خداروشکر شوهرم نمیزاره اب تودلم تکون بخوره ولی توانتخاب پوشش ازادم من مخالف بی حیایی هستم ولی حیاربطی ب حجاب نداره

1241