2733
2734
عنوان

درخواست مشورت

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 27 پست

وقتی خودش بهت گفته انتظار گرما نداشته باش تو میخوای رو چی حساب کنی؟طرف هزارتا وعده وعید میده میزنه زیرشون چه برسه به وقتی که از اول بگه نمیکنم

با این توصیفاتتون شما از لحاظ اخلاقی و حد و مرزی که برا رابطه قائلید و نوع رابطه ای که دوس. داریدبهم نمیخورید 

و از حرفاتون حس میکنم چندان علاقه ای هم نداره بهتون

فک نمیکنم تصمیمتون مبنی به ترک رابطه اشتباه باشه منجای شما بودم حتما ترک میکردم

بنظرم کارتون درسته ایشون تمایل زیادی به شما ندارن ومطمئنا اگه شما منصرف نشیدخوداین خانوم بزودی از شما جدا میشه،کیس مناسبی واسه شما نیست انشالا کیس بهتری پیدا میکنین،اصلا رفتار ایشون مثل بقیه خانوما کنار عشقشون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم خیلی آدم مناسبی نیست

من به عنوان یک همسر همیشه به شوهرم توضیح میدم که کجا رفتم و چکار کردن و ایشون هم همینطور به نظرم این محدودیت نیست

خودش داره میگه من بعدا هم گرم نیستم.من دختر خجالتی بودم ولی از روز اول ازدواج تلاش کردم با شوهرم رابطه ی خوبی داشته باشم

اگه وضع مالیتون در سطح عالی نیست تجملات دردسر سازه

من و همسرم هم سنیم من بعد از زایمان نسبت به اون چهره ی پیرتری دارم به نظرم ایشون که بزرگترن بعداز زایمان افتاده تر میشه

2728

من مرد هستم شما متتظر اصلاح یا تغییر نباش شما فردی هستی احساساتی در ح. نرمال ایشون نیست اینطور و حرفش هم زده گفته از توقع رابطه گرم نداشته باش بعد ایشون احساس به لباس برند دارن ایا ایشون تضمین نیدن یه مرسی به شما بگن وصفحه مجازی ، ببخشید شما اینجا توقع. داشتی که خانمها جواب بدن من یه دفعه برخورد کردم اونهایی که قبل از ازدواج ابراز احساس کردن به نشکل خوردن این خانم که مبگه بلد نیست "ربانن ایشون" در اخر اگه خاستید کات کتید اعللام کنید ببیتید چب میگن من فکر ممیکنم التماس کنن

فقط میتونم بگم هیچ امیدی بهش نداشته باشید چون اصلا طبیعتتون به هم نمیخوره. مطمعن باشید این خانوم سرد مزاج هستن و نیازهای عاطفی شما رو برطرف نمیکنن

اختلاف در طبیعت اشخاص باعث اختلاف در زندگی میشه

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

شما تاحالا ازش پرسیدین که علت این برخورد و رفتارشون نسبت به شما چیه؟! مثلاً اینکه ایشون گفتن منتظر گرما در رابطمون نباش!! خب مشکلشون چیه کلا ک سرد هستن؟!

آیا معنیش اینه ک عشق و علاقه ای به شما ندارن؟!

اگر علاقه ای نیست پس تو این رابطه ب وجود شما احتیاجی نیست.

و بنظر من شما از اولویت هاتون صحبت کردین ک ایشون ب یه مورد هم پاسخگو نبودن.

موفق باشید

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
2738
فقط میتونم بگم هیچ امیدی بهش نداشته باشید چون اصلا طبیعتتون به هم نمیخوره. مطمعن باشید این خانوم سرد ...

حالا اینش هیچی اینکه میگن یه عکسم از ایشون تو کیف یا موبایلشون پیدا نمیشه عجیبه🤔

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
حالا اینش هیچی اینکه میگن یه عکسم از ایشون تو کیف یا موبایلشون پیدا نمیشه عجیبه🤔

معمولا افراد سرد مزاج چه خانوم چه اقا حوصله هیچ چیز عاشقانه ای رو ندارن

اصلا هم نمیتونن خودشون رو درست کنن

مطمعنا علاقه ای هم درش به وجود نیومده که انقدر سرده

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
من مرد هستم شما متتظر اصلاح یا تغییر نباش شما فردی هستی احساساتی در ح. نرمال ایشون نیست اینطور و حرف ...

از شما خیلی خیلی سپاسگزارم که مشورت دادین به من و تو همین پست از همه خانمهای محترم که دلسوزانه پاسخ دادن ممنونم. برای شما آقا و همه شما خانمهای محترم آرزوی زندگی زناشویی سراسر گرم، شاد، سالم و پر از عشق و محبت های دو جانبه از خدا طلب می کنم.⁦♥️⁩

از شما خیلی خیلی سپاسگزارم که مشورت دادین به من و تو همین پست از همه خانمهای محترم که دلسوزانه پاسخ ...

اگه جدیدا عضو شدید بمونید تو سایت و به هر حال موارد امزنده زیاد هست تو تبادل نظر گ موفق باشید