2703
2553
عنوان

درخواست مشورت

224 بازدید | 27 پست

سلام. من یه آقا هستم و صرفا برای گرفتن مشورت در یه مورد بطور موقت مهمان شما هستم.خواهش می کنم در صورت امکان در خصوص مورد زیر با توجه به اینکه مخاطبین این سایت خانم های محترم هستند به من کمک کنید. صمیمانه از مشورت دهی شما سپاسگزارم .

کمتر از یکسال است که با خانمی به قصد ازدواج آشنا شدم. طبیعتاً فراز و نشیب‌های زیادی در رابطمون بوجود اومد تا به امروز رسیدیم. من به ایشون واقعا علاقمندم و تمام تلاشم رو به کار بستم تا بتونم مردی باشم که در چارچوب اولویتهای ایشون باشم. اما مسائلی که مجموع اونها رو براتون بیان میکنم منجر به این شده که از تصمیم ازدواج با ایشون صرفنظر کنم. خواهش می کنم به منم راهنمایی بدین تا اشتباه تصمیم نگیرم.ضمنا من سی و چهار سال سن دارم و ایشون دو سال بزرگتر هستن.

۱. ایشون تمایل زیادی به استفاده از فضای مجازی دارن و نشونه ای از من وجود نداره در اپلیکیشن‌های که استفاده میکنند و این برای من آزار دهنده است.

۲. اغلب در مواجه با سوال من که مثلاً الان کجا هستی و چه میکنی پاسخ نمیدن یا اینکه سوالات من رو حمل بر کنترل کردن میزارن.

۳. تا امروز نشده که از واژه های عاشقانه تر برای خطاب کردن من استفاده کنند و وقتی درخواست می کنم میگن من عادت ندارم و بلد نیستم.

۴. موارد عاطفی و عاشقانه در روابط رو زیاد پر اهمیت نمیبینن و میگن اگر ازدواج کردیم هم منتظر گرما در رابطمون نباش.

۵. به برندها و هر آنچه که رنگی از تجمل داشته باشه علاقه دارند و میگن سطح زندگی من از لحاظ مالی باید بالا باشه.

۶. هر دفعه که آنلاین میشم در ت ل گرام میبینم ایشون یا آنلاین یا اینکه نهایتا چند دقیقه پیش فعال بوده حتی نیمه های شب. وقتی در اینباره ازشون سوال میکنم سکوت میکنن یا اینکه با حرفهای تندی میگن تو مرد محدود کننده ای هستی و غیره.

۷. علی رغم خواهش های من حتی یه عکس از من در موبایل ایشون یا کیف ایشون نیست برعکس من که جایی نمونده که ایشون رو مطرح نکرده باشم.

۸. در مواجه با درخواست‌های جدی من برای شناخت بیشتر و بهتر بودن رابطه یا سکوت میکنن یا میگن نمیتونم، نمی‌خوام و نمیشه.

۹. باید بسیار اصرار کنم تا از ایشون یه دوستت دارم ساده بشنوم. 

۱۰. تا امروز نشده خودشون پیگیر من باشم که قراری بزاریم، جایی بریم. حتی یه هدیه ساده مثل یه گل خشکیده هم تا حالا بهم ندادن.

سوالم از شما این هست که آیا انصراف من از ادامه این رابطه کار اشتباهیه؟ یا اینکه این رفتار از طرف یه خانم طبیعیه و بعدها روند اصلاح میشه و میتونم روی یه زندگی گرم و یه رابطه پایدار خیلی خوب در ازدواج حساب کنم. خیلی ممنونم از صبرتون.

دوستتون نداره

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم صرف نظر کنید چون دختری ک کسیو دوست داشته باشه این ویژگیایی ک گفتین رو نداره معلومه دوستتون نداره و از رو بی حوصلگی با شما رفتار میکنه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ن والا اصلاح نمیشه

هرکی هرجوری باشه همینه تاااااا آخررررز

ایشونم‌بچه نیست ک بعدا عاقل بشه هرچی هست همینه ک میبینی اگ میتونی و دوسش داری باهاش‌سرکن

ولی حواستون‌باشه ک بعد از چندسال کااااااملا خسته میشید ازمحبت کردنو محبت ندیدن

شایدم‌بعدازچندماه

درضمن اگ براتون‌ارزش قاعل بود و براش مهم بودیدجواب سوالاتونومیداد ن اینک بگ تومنومحدود میکنی

امیدوارم موفق باشید

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
2714

بهترهه حتمااااا به مشاوره مراااجعه کنید

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 

برادر من خودتون بهتر از هر کسی میتونید طرفتونو بشناسید

من وقتی با همسرم آشنا شدم

ایشون خیلی زودتر از من به شناخت کامل رسیده بود

آقایون خیلی دقیق و تیز هستن در رسیدن به شناخت

نمیخام ایشونو قضاوت کنم

و ممکنه نظرم کاملا اشتباه باشه

ولی رفتارشون شباهت به کسی داره که طرف رو برای روز مبادا نگه داشته... دنبال موارد بهتر میگرده

ایشون با سن و سالی که دارن

و اشتیاق شما

اگر تمایل به این وصلت داشتن باید خیلی بهتر رفتار میکردن

من فکر میکنم  مسائلی هست که شما ازش بی اطلاع هستید

علاقه یکطرفه

شما رو نابود میکنه

ب فکراین نباشین بعدا خوب میشه ن بعدا قرارنیست معجزه بشه ک اگه همینی ک الان هست وقبول دارین میتونین باهاش کناربیاین ازدواج کنین اگه نه ک تمومش کنین بهترازاینه ک بریدبعدچن ماه یاچندسال خدای نکرده جداشین

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

الان جامعه جوری شده ک دختر پسر قبل ازدواج همدیگه رو خیلی دوست دارن و کشته مرده ی همدیگن ولی بعد ازدواج کم کم سرد میشن

ولی کسی ک قبل از ازدواج اینجور باشه دیگه بعد ازدواج چجور میشه؟!!!

این نظر من بود

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

برادر من اينايي كه شما گفتي من اصلا تعجب ميكنم كه چطور بهش علاقمند شدي و چطور يكسال ازامه داشته رابطتون.بنظر ميرسه اصلا ايشون رغبتي به رابطه ندارن.

البته اينهمه سردي از يه خانوم ٣٤ساله طبيعيه تو اين سن اون فقط داره خودخواهانه علايق خودشو ميخواد و نميشه توقع احساسي تصميم گرفتن ازشون داشت.واينكه انقدر شمارو قايم ميكنه يه نشونه ي بارز هست براي بي ميلي ايشون به شما يا خودخورهي بيش از اندازه كه اصلا در نظرتون نميگيره.

بدونيد بعد ازدواج همه چيز بدتر ميشه كه بهتر نميشه.

تصميم با شماس اما من بنظرم كيس مناسبي براي هم نيستيد

2706