1147
1226
عنوان

درخواست مشورت

211 بازدید | 27 پست

سلام. من یه آقا هستم و صرفا برای گرفتن مشورت در یه مورد بطور موقت مهمان شما هستم.خواهش می کنم در صورت امکان در خصوص مورد زیر با توجه به اینکه مخاطبین این سایت خانم های محترم هستند به من کمک کنید. صمیمانه از مشورت دهی شما سپاسگزارم .

کمتر از یکسال است که با خانمی به قصد ازدواج آشنا شدم. طبیعتاً فراز و نشیب‌های زیادی در رابطمون بوجود اومد تا به امروز رسیدیم. من به ایشون واقعا علاقمندم و تمام تلاشم رو به کار بستم تا بتونم مردی باشم که در چارچوب اولویتهای ایشون باشم. اما مسائلی که مجموع اونها رو براتون بیان میکنم منجر به این شده که از تصمیم ازدواج با ایشون صرفنظر کنم. خواهش می کنم به منم راهنمایی بدین تا اشتباه تصمیم نگیرم.ضمنا من سی و چهار سال سن دارم و ایشون دو سال بزرگتر هستن.

۱. ایشون تمایل زیادی به استفاده از فضای مجازی دارن و نشونه ای از من وجود نداره در اپلیکیشن‌های که استفاده میکنند و این برای من آزار دهنده است.

۲. اغلب در مواجه با سوال من که مثلاً الان کجا هستی و چه میکنی پاسخ نمیدن یا اینکه سوالات من رو حمل بر کنترل کردن میزارن.

۳. تا امروز نشده که از واژه های عاشقانه تر برای خطاب کردن من استفاده کنند و وقتی درخواست می کنم میگن من عادت ندارم و بلد نیستم.

۴. موارد عاطفی و عاشقانه در روابط رو زیاد پر اهمیت نمیبینن و میگن اگر ازدواج کردیم هم منتظر گرما در رابطمون نباش.

۵. به برندها و هر آنچه که رنگی از تجمل داشته باشه علاقه دارند و میگن سطح زندگی من از لحاظ مالی باید بالا باشه.

۶. هر دفعه که آنلاین میشم در ت ل گرام میبینم ایشون یا آنلاین یا اینکه نهایتا چند دقیقه پیش فعال بوده حتی نیمه های شب. وقتی در اینباره ازشون سوال میکنم سکوت میکنن یا اینکه با حرفهای تندی میگن تو مرد محدود کننده ای هستی و غیره.

۷. علی رغم خواهش های من حتی یه عکس از من در موبایل ایشون یا کیف ایشون نیست برعکس من که جایی نمونده که ایشون رو مطرح نکرده باشم.

۸. در مواجه با درخواست‌های جدی من برای شناخت بیشتر و بهتر بودن رابطه یا سکوت میکنن یا میگن نمیتونم، نمی‌خوام و نمیشه.

۹. باید بسیار اصرار کنم تا از ایشون یه دوستت دارم ساده بشنوم. 

۱۰. تا امروز نشده خودشون پیگیر من باشم که قراری بزاریم، جایی بریم. حتی یه هدیه ساده مثل یه گل خشکیده هم تا حالا بهم ندادن.

سوالم از شما این هست که آیا انصراف من از ادامه این رابطه کار اشتباهیه؟ یا اینکه این رفتار از طرف یه خانم طبیعیه و بعدها روند اصلاح میشه و میتونم روی یه زندگی گرم و یه رابطه پایدار خیلی خوب در ازدواج حساب کنم. خیلی ممنونم از صبرتون.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

ن والا اصلاح نمیشه

هرکی هرجوری باشه همینه تاااااا آخررررز

ایشونم‌بچه نیست ک بعدا عاقل بشه هرچی هست همینه ک میبینی اگ میتونی و دوسش داری باهاش‌سرکن

ولی حواستون‌باشه ک بعد از چندسال کااااااملا خسته میشید ازمحبت کردنو محبت ندیدن

شایدم‌بعدازچندماه

درضمن اگ براتون‌ارزش قاعل بود و براش مهم بودیدجواب سوالاتونومیداد ن اینک بگ تومنومحدود میکنی

امیدوارم موفق باشید

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂

بهترهه حتمااااا به مشاوره مراااجعه کنید

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 
1233

برادر من خودتون بهتر از هر کسی میتونید طرفتونو بشناسید

من وقتی با همسرم آشنا شدم

ایشون خیلی زودتر از من به شناخت کامل رسیده بود

آقایون خیلی دقیق و تیز هستن در رسیدن به شناخت

نمیخام ایشونو قضاوت کنم

و ممکنه نظرم کاملا اشتباه باشه

ولی رفتارشون شباهت به کسی داره که طرف رو برای روز مبادا نگه داشته... دنبال موارد بهتر میگرده

ایشون با سن و سالی که دارن

و اشتیاق شما

اگر تمایل به این وصلت داشتن باید خیلی بهتر رفتار میکردن

من فکر میکنم  مسائلی هست که شما ازش بی اطلاع هستید

علاقه یکطرفه

شما رو نابود میکنه

ب فکراین نباشین بعدا خوب میشه ن بعدا قرارنیست معجزه بشه ک اگه همینی ک الان هست وقبول دارین میتونین باهاش کناربیاین ازدواج کنین اگه نه ک تمومش کنین بهترازاینه ک بریدبعدچن ماه یاچندسال خدای نکرده جداشین

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

الان جامعه جوری شده ک دختر پسر قبل ازدواج همدیگه رو خیلی دوست دارن و کشته مرده ی همدیگن ولی بعد ازدواج کم کم سرد میشن

ولی کسی ک قبل از ازدواج اینجور باشه دیگه بعد ازدواج چجور میشه؟!!!

این نظر من بود

دلیـــل خوشــبختیم 👈 عشـــقم      

برادر من اينايي كه شما گفتي من اصلا تعجب ميكنم كه چطور بهش علاقمند شدي و چطور يكسال ازامه داشته رابطتون.بنظر ميرسه اصلا ايشون رغبتي به رابطه ندارن.

البته اينهمه سردي از يه خانوم ٣٤ساله طبيعيه تو اين سن اون فقط داره خودخواهانه علايق خودشو ميخواد و نميشه توقع احساسي تصميم گرفتن ازشون داشت.واينكه انقدر شمارو قايم ميكنه يه نشونه ي بارز هست براي بي ميلي ايشون به شما يا خودخورهي بيش از اندازه كه اصلا در نظرتون نميگيره.

بدونيد بعد ازدواج همه چيز بدتر ميشه كه بهتر نميشه.

تصميم با شماس اما من بنظرم كيس مناسبي براي هم نيستيد

1167

وقتی خودش بهت گفته انتظار گرما نداشته باش تو میخوای رو چی حساب کنی؟طرف هزارتا وعده وعید میده میزنه زیرشون چه برسه به وقتی که از اول بگه نمیکنم

با این توصیفاتتون شما از لحاظ اخلاقی و حد و مرزی که برا رابطه قائلید و نوع رابطه ای که دوس. داریدبهم نمیخورید 

و از حرفاتون حس میکنم چندان علاقه ای هم نداره بهتون

فک نمیکنم تصمیمتون مبنی به ترک رابطه اشتباه باشه منجای شما بودم حتما ترک میکردم

بنظرم کارتون درسته ایشون تمایل زیادی به شما ندارن ومطمئنا اگه شما منصرف نشیدخوداین خانوم بزودی از شما جدا میشه،کیس مناسبی واسه شما نیست انشالا کیس بهتری پیدا میکنین،اصلا رفتار ایشون مثل بقیه خانوما کنار عشقشون نیست

به نظرم خیلی آدم مناسبی نیست

من به عنوان یک همسر همیشه به شوهرم توضیح میدم که کجا رفتم و چکار کردن و ایشون هم همینطور به نظرم این محدودیت نیست

خودش داره میگه من بعدا هم گرم نیستم.من دختر خجالتی بودم ولی از روز اول ازدواج تلاش کردم با شوهرم رابطه ی خوبی داشته باشم

اگه وضع مالیتون در سطح عالی نیست تجملات دردسر سازه

من و همسرم هم سنیم من بعد از زایمان نسبت به اون چهره ی پیرتری دارم به نظرم ایشون که بزرگترن بعداز زایمان افتاده تر میشه

من مرد هستم شما متتظر اصلاح یا تغییر نباش شما فردی هستی احساساتی در ح. نرمال ایشون نیست اینطور و حرفش هم زده گفته از توقع رابطه گرم نداشته باش بعد ایشون احساس به لباس برند دارن ایا ایشون تضمین نیدن یه مرسی به شما بگن وصفحه مجازی ، ببخشید شما اینجا توقع. داشتی که خانمها جواب بدن من یه دفعه برخورد کردم اونهایی که قبل از ازدواج ابراز احساس کردن به نشکل خوردن این خانم که مبگه بلد نیست "ربانن ایشون" در اخر اگه خاستید کات کتید اعللام کنید ببیتید چب میگن من فکر ممیکنم التماس کنن

1220