2726

مردی که کتک نخوره مرد نیست که

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره😅نمونش خودم😆

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

بنظرم کتک کاری بزرگترین اشتباه یه زندگیه ..چ مرد بزنه چ زن فرقی نداره ..پس سر جهیزیه کلاه و زره بگیرن ک واردمیدان جتگ ک میشن کم نیارن.والا انگار ن انگار ک میرن سر زندگیشون .انگار میرن میدان جنگ

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

من شوهرم خيلي دست بزن داره اگ عصبي بشه و ....

پنج سال سكوووت كردم

همين ي هفته پيش سر ي كار الكي داشت منوميزد صورتشو بادستام گرفتم و با انگشترم خط انداختم رو صورتش شد پر خون...دستاشو زخم كردم...دوتا ازناخوناش هم بلند بود كندمشون😐😶😊

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓