2737
2734

الا که روش های جدیدتری اومده مثل زایمان داخل آب و زایمان بی درد ،زایمان طبیعی اگه توبیمارستان خوب انجام بشه عالیه حداقل عوارض سزارین رونداره زودتر می تونید سرپابشید وکارهاتون انجام بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت نبود؟ ورزش میکردی حین بارداری؟ کجا زایمان کرذی؟منم مبخوام طبیغی زایمان کنم گغتم از تجربتون استفا ...

سخت بود ...ورزش نکردم چون وقت نداشتم ..

من کرج بیمارستان البرز زایمان کردم ...سوالی داری بپرس

کاربر قدیمی ام ...ترکیده بودم😉😉
2728
سخت بود ...ورزش نکردم چون وقت نداشتم .. من کرج بیمارستان البرز زایمان کردم ...سوالی داری بپرس

چاق بودین یا لاغر؟ من یکمی تپلم میگم شاید سخت تر باشه

بیمارستان مهمه؟خصوصی یا دولتی؟ مامای همراه خوبه؟

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

من دخملم فردا میشه یک ماهه

منم طبیعی زایمان کردم 

اگه از بخیه نترسی خوبه طبیعی من خیلی از بخیه میترسیدم به خاطر همین بعدش خیلی اذیت شدم ۱۵ روز اول کلا دراز کش بودم میترسیدم بشینم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
چاق بودین یا لاغر؟ من یکمی تپلم میگم شاید سخت تر باشه بیمارستان مهمه؟خصوصی یا دولتی؟ مامای همراه خو ...

من تقریبا لاغر و قدبلندم ...درسته که میگن واسه خانمای تپل سخت تره ولی بالاخره تموم میشه ...بیمارستان من تامین اجتماعی بود و راضی بودم از پرسنل....ماما هم از قبل هماهنگ نبود ولی یه ماما کلا بالا سرم بود ...نمیتونم بگم سخت نیست چون سخته واقعا ....

کاربر قدیمی ام ...ترکیده بودم😉😉
الا که روش های جدیدتری اومده مثل زایمان داخل آب و زایمان بی درد ،زایمان طبیعی اگه توبیمارستان خوب ان ...

من زایمان طبیعی بی درد انجام دادم ولی درد اصلی قط نمیشه حتی کم هم نمیشه فقط موقع برش و بخیه پرینه هیچی احساس نکردم 

اسپاینال انجام دادم

وااااا🙁 
2738
من تقریبا لاغر و قدبلندم ...درسته که میگن واسه خانمای تپل سخت تره ولی بالاخره تموم میشه ...بیمارستان ...

ممنونم عزیزم😍

خدا نی نی خوشگلتو ببخشه برات😘

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
جدی روز اول خودت کار کردی

اره کارای خودمو دخترمو انجام میدادم نیاز ب کمک کسی نداشتم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2706