2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من كه هر دونوع رو نداشتم

طبيعي بودم،خوب بود واقعا و دومي هم طبيعي زايمان ميكنم 

فقط همون روز زايمانم يكي بعد سزارين دچار مشكل شده بود بهم خوب كاري ميكني طبيعي بهتره،اما خيلي ها از سزارين راضي اند

سزارین 

هیچ عوارضی نداشت 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من از سزارینم راضی بودم خیلی عالی بودهیچ مشکلی نداشتیم همون روز اول خودم کارامو انجام میدادم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

میگن طبیعی بهتره ولی من بعد از زایمان مثل چییییی پشیمون شدم ولی از رو نرفتم دومی رو هم طبیعی آوردم بازم مثل چیییی پشیمونم

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊

صد درصد طبیعی بهتره چون بچه کامل بدنیا میاد ب اصطلاح مثل میوه رسیده، ترشح شیر بیشتره تو طبیعی، برا مادر هم عوارض طبیعی خیلی کمتر از سزارینه البته به شرطی که شرایط طبیعی بدنیا آوردن باشه ب تشخیص پزشک وگرنه باید سزارین کرد

نوزادم ۴۲روزشه طبیعی زایمان کردم

سخت نبود؟ ورزش میکردی حین بارداری؟ کجا زایمان کرذی؟منم مبخوام طبیغی زایمان کنم گغتم از تجربتون استفاده کنم تا داغه😀

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
2706