1147
1226

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من كه هر دونوع رو نداشتم

طبيعي بودم،خوب بود واقعا و دومي هم طبيعي زايمان ميكنم 

فقط همون روز زايمانم يكي بعد سزارين دچار مشكل شده بود بهم خوب كاري ميكني طبيعي بهتره،اما خيلي ها از سزارين راضي اند

1156

طبيعي و به هزار و يك دليل منطقي و علمي 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

سزارین 

هیچ عوارضی نداشت 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1213

من از سزارینم راضی بودم خیلی عالی بودهیچ مشکلی نداشتیم همون روز اول خودم کارامو انجام میدادم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلب مامان با اومدنت ب زندگی منو بابایی گرما بخشیدی... خدایا شکرت بخاطر فرشته کوچولوم😍😘تیکر تولد یک سالگی دخترم ستیا❤😍

میگن طبیعی بهتره ولی من بعد از زایمان مثل چییییی پشیمون شدم ولی از رو نرفتم دومی رو هم طبیعی آوردم بازم مثل چیییی پشیمونم

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊

صد درصد طبیعی بهتره چون بچه کامل بدنیا میاد ب اصطلاح مثل میوه رسیده، ترشح شیر بیشتره تو طبیعی، برا مادر هم عوارض طبیعی خیلی کمتر از سزارینه البته به شرطی که شرایط طبیعی بدنیا آوردن باشه ب تشخیص پزشک وگرنه باید سزارین کرد

نوزادم ۴۲روزشه طبیعی زایمان کردم

سخت نبود؟ ورزش میکردی حین بارداری؟ کجا زایمان کرذی؟منم مبخوام طبیغی زایمان کنم گغتم از تجربتون استفاده کنم تا داغه😀

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
1167
سخت نبود؟ ورزش میکردی حین بارداری؟ کجا زایمان کرذی؟منم مبخوام طبیغی زایمان کنم گغتم از تجربتون استفا ...

سخت بود ...ورزش نکردم چون وقت نداشتم ..

من کرج بیمارستان البرز زایمان کردم ...سوالی داری بپرس

کاربر قدیمی ام ...ترکیده بودم😉😉
سخت بود ...ورزش نکردم چون وقت نداشتم .. من کرج بیمارستان البرز زایمان کردم ...سوالی داری بپرس

چاق بودین یا لاغر؟ من یکمی تپلم میگم شاید سخت تر باشه

بیمارستان مهمه؟خصوصی یا دولتی؟ مامای همراه خوبه؟

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
1241