1147
1226
عنوان

لطفا کمک کنید😢خارش شدید واژن

337 بازدید | 51 پست

خانوما لطفا یه پماد برای خارش شدید واژن معرفی کنید.برای زنان.روش‌های خانگی نگید چون اثر نداشته.برای مامانم می‌خوام.یه چیزی بگید آروم شه تا فردا بره دکتر زنان.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

برای داخل یابیرون

اگه بیرون پماد إن إن

ازخودم مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته هایم؛میکاییل جبرییل شموئیل رافائل، از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازنده ساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
1233

پماد ان ان بماله آنی میوفته خارشش

ولی فکر کنم درمان نمیکنه!فقط خارشش رو میندازه

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهمصل علــيمحمّـــدو آل محمّـــد   خدایا خودت مواظب نی نیمون باش و صحیح و سالم بهمون برسونش❤❤
1167

پماد کلوتیریمازول اگه خونه دارن حتمااستفاده کنه

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢

داروخونه بری بهش بگی  که مشکلتون چیه بهت میدن.

ازخودم مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته هایم؛میکاییل جبرییل شموئیل رافائل، از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازنده ساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ازین پماد زردها بزنه فعلا؛ تریامیسیونه نمیدونم ی همچین چیزایی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توجه    توجه    و بازم توجه    مرسی از توجهتون   بسم الله الرحمن الرحیم خدایا به امید تو! خدایا میدونی که چاکرتم؛ نی نی سایتیای عزیزم میدونم خیلی هاتون یاز ب درآمد دارین و ولی شرایط کار کردن واسه همه نیست یکیش خوده من؛ واسه همین از طریق درآمد اینترنتی تصمیم گرفتم لااقل ی مبلغ ناچیزی در اوایل برای خودم داشته باشم به کمک اینسایت ....                  که البته ماههای اول مبلغش کمه حدوده ۱۵۰۰۰ تومان ولی همینم برای من غنیمته واسه شماها نمیدونم البته دوستام که چندماهی میشه تو این سایت فعالیت دارن درآمدشون ۱۵۰۰۰۰ تومنه و امید دارن ب زودی به یک میلیون تومان هم برسونند؛ کافیه برین داخل این لینک ثبت نام کنید ؛ از قسمت تبلیغات کلیکی و تبلیغات در گوگل تک تک روی همه تبلیغات کلیک کنید و از همینجا کسب درآمد شما شروع میشه؛ گفتم شاید خیلیا مثل من ۱۰۰۰ تومن هم براشون مهم باشه موفق باشید.    خواستین برین سایت کافیه آدرسو کپی کنید            https://facenama.com/signup/r:1637068                                      
1241