1735
1793
عنوان

این داستان:زنداداش بد

2407 بازدید | 133 پست

من امشب خواهرشوهرام رو افطاری دعوت کرده بودم, یکیشون یه دختر دم بخت داره و این روزا بحث خواستگاراش هم داغه و از یه طرفی پدرش هم خیلی روش حساسه

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 

خب

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️ خاله ها دعا کنید این دفعه بغلش کنم 👼👼👼

خب ادامش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

دفعه دیگه عنوانتوبزن مادرشوهر کوفتی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
1805

کاش اول خودتو اروم میکردی سلامتیت بهتر ازتاپیک زدنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1771
ای خدا الان اعصابم به حدی داغونه با این حجم از خستگی فکر نکنم تا صبح خوابم ببره...

خستگی رو بیخیال داستان زنداداش بد رو بتعریف 😒

هعی روزگار تُف 😐 فاز اونایی ک میان تو سایت عمومی پست میذارن بعد تو امضاشون میگن مخالفان ریپ نزنن رو نمی فهمم   یک عدد خانم معلمِ عاشق 🎀
1800
هیچی دیگه برداشتن داداش مجردم رو واسه شام فرستادن خونه ما

خب که چی😒

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
1774