1428
1363
عنوان

این داستان:زنداداش بد

2262 بازدید | 133 پست

من امشب خواهرشوهرام رو افطاری دعوت کرده بودم, یکیشون یه دختر دم بخت داره و این روزا بحث خواستگاراش هم داغه و از یه طرفی پدرش هم خیلی روش حساسه

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 

خب

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه نی نی دار شدنم تا تموم شدن تیکرم یه صلوات میفرستید اللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃 ممنونم خیلی🌹

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

دفعه دیگه عنوانتوبزن مادرشوهر کوفتی

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
1401
ای خدا الان اعصابم به حدی داغونه با این حجم از خستگی فکر نکنم تا صبح خوابم ببره...

بقیه رو بگو لامصب🤣

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی

کاش اول خودتو اروم میکردی سلامتیت بهتر ازتاپیک زدنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1394
ای خدا الان اعصابم به حدی داغونه با این حجم از خستگی فکر نکنم تا صبح خوابم ببره...

خستگی رو بیخیال داستان زنداداش بد رو بتعریف 😒

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍
1387
1364