1265
1267
عنوان

این داستان:زنداداش بد

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 133 پست

بخاطر شااااام اومد؟

من فکردم فرستادنش دختره رو دید بزنه  

زندگی مثل نقاشی است،خطوط را با امید بکش،اشتباهاتت را با آرامش پاک کن،قلمت را در صبر غوطه ور کن،با عشق رنگ بزن و تابلوی زندگی را به خدا بسپار....
نه بابا صرفا واسه شام, چون خودشون افطاری درست کرده بودن و شام نداشتن اینم چون بدون شام خوابش نمی بره ...

حق داری ناراحت باشی.ولی دفعه دیگه به برادرتون بگین شام برو ساندویچ بخور ولی منو جلو خانواده شوهرم معذب نکن

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اونا چیزی نگفتن و فقط تا حدودی معذب بودن, میگم نکنه فکر کنند من به خاطر دختره این بساط رو چیدم?  ...

تو برو خودت نیاری اونا چیزی نمیگن بعد یه مدتم یادشون میره 

‏یکی مثل بروسلی بچه مومن، بچه هیئتی.  یکی هم مثل این جکی چان ... 😏
1279
@banooyekourd   بیا اینور بازار😜

خوشم نمیاد از اینجور تاپیکا کاربرا روغن فکری زیاد درمیارن

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام
اونا چیزی نگفتن و فقط تا حدودی معذب بودن, میگم نکنه فکر کنند من به خاطر دختره این بساط رو چیدم?  ...

فکر کنن اینقد بی جنبه ان مگه! والا اصلا عجیب نیست الکی اعصابت خرابه من جات بودم تاپیکم نمیزدم !

خاصم چون خودم خواستم 😊 اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ   
میگفتی داداشم نمیدونست شما اینجایید ببخشید الان شما زن داداش بدید؟؟؟

آره چون اگه من جای اونا بودم به شدت بهم بر میخورد, من باید از همون جلوی در عذر داداشم رو میخواستم اما دلم نیومد, درسته دوسش دارم واسه بچه هام کادو هم آورده بود اما خب بهتر بود نیاد تا اینا راحت باشن 

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 
1274
حق داری ناراحت باشی.ولی دفعه دیگه به برادرتون بگین شام برو ساندویچ بخور ولی منو جلو خانواده شوهرم مع ...

وای داداششو برگردونه از خونش و شام نده بهش که یکی دیگه معذب نشه؟میخوام صدسال نباشن اونا که معذب میشن 

آره چون اگه من جای اونا بودم به شدت بهم بر میخورد, من باید از همون جلوی در عذر داداشم رو میخواستم ام ...

🤤🤤🤤🤤

خاصم چون خودم خواستم 😊 اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ   
1264
@مرمری1372     بیا عزیزم ولکنت نیستم 😂😂😂😂

جانم😍😍

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

حالا که گذشت گلم حرص نخور بزار فکر کنن مردم راجع پیامبر هم فکر بد میکنن بقول استاد هلاکویی چه برسه به ما آدمای عادی.ولی دفعه بعد مدیریت کن موقعیت رو.

چقدررر  حساسی   حالاچه گوهی هست دختره که داداشتم نبایدبیادخونه خواهرش     واااا

چقدرمیترسین ازخانواده شوهر

نفرینم پشت سراونایی که سرنوشت زندگیمو عوض کردن...ازتون نمیگذرم هرگز ...هرلحظه ای که ناراحت میشم و بااین اعصاب بهم ریخته وروحیه ی داغونتر  سرپسرهفت هشت ماهه مم حتی دادمیکشم  هرلحظه ای که میبینم از صدبرابر ازخودم کمتراش عقب موندم توهمه چیز    هرلحظه که حسرت میخورم برگردم به گذشته و و و و نمیشه !!!!  همون لحظه ها نفرینم پشت سرتون    خداازتون نگذره  من که نگذشتم
1252